MBA finanční řízení

Všeobecné informace

Popis programu

Baltimore MBA - výkonný, flexibilní a navržený Vaším.

University of Baltimore MBA je navržen s vámi (a vaším zaměstnavatelem) v mysli. Máte možnost učit se v tradiční učebně, on-line nebo obojí - je to vaše volba. Cokoliv se rozhodnete, učíte se spolu s dalšími studenty, kteří hledají profesionální růst, stejně jako vy.

Požadavky na program

36-48 kreditní program včetně Capstone a výběr z 11 oblastí specializace.

Flexibilní možnosti

K dispozici plně online, v tradiční učebně nebo jako směs obou.

Programové náklady

Výuka je 840 dolarů za úvěr ve státě, 1 172 dolarů mimo stát. Online MBA studenti a regionální obyvatelé platit v-stát sazba.

Překročení očekávání.

Naši studenti nám říkají, že překonáváme jejich očekávání v pěti klíčových oblastech: osobním rozvoji, rozvíjení jejich znalostí / technických dovedností, zvýšením jejich platů, větší viditelností v organizacích a zaměstnáním.

(Zdroj: 2016 interní přehled aktuálního studenta MBA)

Akreditace AACSB International zajišťuje, že Vám nabízíme kvalitní program, který vám může pomoci dnes - ale nakonec vám poskytne znalosti a dovednosti pro zítra.

Řízení finanční výkonnosti

Zvláštní oblast řízení finančních výkonů MBA vám nabízí mnoho příležitostí dozvědět se o finančním řízení podniku, ocenění investic do cenných papírů a jiných aktiv a obecné struktury a fungování finančních institucí a trhů. Můžete si vybrat kurzy, které vám umožní dokončit buď obecnou finanční specializaci, nebo specializaci zaměřenou na firemní finance, řízení investic nebo finanční instituce.

Specializační kurzy (9 kreditů)

Číslo kurzuPředpoklad: ACCT 505 nebo ekvivalent. 3 ACCT 720 Strategická analýza ziskovosti 3 ACCT 740 Pokročilá témata v zajišťovacích službách

Předpoklad: ACCT 512 nebo ekvivalent. 3 FIN 615
-NEBO-
FIN 625

Poznámka: Nevznikne-li to v MBA Flex Core Podnikatelské finance
Předpoklad: FIN 605 nebo ekvivalent.

Podnikové finance
Předpoklad: FIN 605 nebo ekvivalent. 3 FIN 700 Finanční výkaznictví

Předpoklad: ACCT 504 nebo ACCT 505 a FIN 640 nebo FIN 605 3 FIN 705 Pokročilá finanční analýza

Předpoklad: FIN 640 nebo FIN 605 3 FIN 725 Řízení rizik

Předpoklad: FIN 605 3 INSS 703 Principy řízení bezpečnosti informací 3

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Méně