Přečtěte si oficiální popis

MBA magisterský titul ve sportovním managementu spojuje jedinečnou expozici s Real Madrid, akademickou dokonalost, skutečné praktické případy a rozsáhlou síť kontaktů ve sportovním průmyslu.

Fotbalová branka

Cílem MBA - magisterský titul v oboru sportovního managementu je školení profesionálů v oblasti řízení sportu

PRO KOHO TO JE?

Absolventi, kteří chtějí zaměřit svou profesionální kariéru na sportovní management, profesionálové v oblasti sportu, kteří chtějí aktualizovat své znalosti, profesionálové z jiných oblastí znalostí, kteří chtějí vstoupit do sportovního světa, nebo profesionální sportovci, kteří po odstoupení od soutěže usilují pokračovat v sportovní aréně jako manažeři.

Klíčové aspekty

  • Vybral nejlepší titul v oboru sportovní management ve Španělsku v rebríčku El Mundo v roce 2017.
  • Vybral jeden z 10 nejlepších mistrů ve sportovním managementu v Evropě časopisem Sports Business v roce 2017.

V posledních letech se sport stal disciplínou, která se rozrostla nad rámec svých dříve definovaných hranic, čímž se zvyšuje potřeba specializovaných odborníků v různých oblastech spojených se světem sportovních a sportovních organizací. MBA - magisterský titul ve sportu Management je vyučován 100% v angličtině a poskytuje specifické školení v oblasti sportovního managementu.

Tento MBA se skládá především z deseti modulů řízení podniku, následovaný interdisciplinárním modulem manažerských dovedností.

Program obsahuje segment, který se specializuje na sport a zaměřuje se na marketing, řízení a provozování sportovních zařízení.

Mezinárodní povaha tohoto programu umožní studentům a manažerům sportu získat co možná nejširší možný pohled na všechny existující modely sportovního managementu nejen ve Španělsku, ale i mimo naše hranice díky účasti špičkové mezinárodní fakulty . Tento vzdělávací závazek bude exponenciálně zdokonalovat rozsah a profesionální možnosti našich studentů.

MBA magisterský titul ve sportovním managementu spojuje jedinečnou expozici s Real Madrid, akademickou dokonalost, skutečné praktické případy a rozsáhlou síť kontaktů ve sportovním průmyslu.

Aktivity

Během magisterského studia zdůrazníme tři hlavní aspekty, které studentovi pomohou při osobním a profesním rozvoji. Skupina bude mít konkrétní měsíční zasedání o:

  • Podnikání
  • Koučování
  • Probíhající talent (zkušenosti s lepší polohou ve výběrových procesech)
  • Učení se životem, přenosem hodnot a dovedností prostřednictvím sportu.
  • Sportovní dobrovolnictví.

Během programu přicházejí studenti do styku se všemi oblastmi ve městě, kde sídlí Real Madrid (zařízení, sportoviště, organizační a řídící instituce atd.), Stejně jako s Fundación Real Madrid . A to není všechno; studenti získají také přehled o dalších zařízeních a modelech řízení prostřednictvím návštěvy stadiónu Santiago Bernabéu , Ciudad Deportiva Real Madrid (Real Madrid Training Complex), Ciudad del Fútbol de la RFEF (fotbalové město španělské fotbalové federace), Caja Mágica Madrid Open Tennis Stadium), Palacio de los Deportes (Indoor Sports Arena) a další prostory určené pro volný čas a zábavu provozované jak veřejnými, tak soukromými organizacemi.

Studenti se mohou účastnit výletu do New Yorku s dalšími studenty Real Madrid Graduate School. Výlet bude zahrnovat návštěvy hlavního sídla důležitých sportovních lig, jako je NBA, MLS a NHL, významná místa jako Madison Square Garden a marketingové společnosti jako Octagon.

Jedná se o jednu z nejlepších zkušeností, které může mít student sportovního managementu, a to jak z manažerského, tak z hlediska operačního, protože obdrží praktické učení a uplatňuje znalosti, které získal během studia.

Program

MODUL 1. - Obecné řízení
MODUL 2. - Finance
MODUL 3. - Správa a provozování sportovních zařízení
MODUL 4. - Marketing a komunikace
MODUL 5. - Manažerské dovednosti a lidské zdroje
MODUL 6. - Specializace v oblasti podnikání, udržitelnosti a společenské odpovědnosti ve sportu
MODUL 7. - Specializace Branch B - Marketing a komunikace (*)
MODUL 8. - Specializace Branch C - Provoz sportovního zařízení (*)
MODUL 9. - Stáž
MODUL 10. - Master's Thesis

(*) Ze čtyř specializací musí student vybrat tři. Modul VI Specializace Branch D - Sportovní právo, je k dispozici školním areálům odpoledne ve španělštině.

Přijetí

Přijímací proces pro programy Universidad Europea Graduate School se může konat kdykoliv v průběhu roku, ačkoli zápis na jakýkoli absolventský program bude záviset na dostupnosti míst.

Program se vyučuje na:
Angličtina
španělština

Zobraz 1 více kurzů z Real Madrid International School »

Poslední aktualizace June 11, 2018
This course is Online forma, Studium v kampusu
Start Date
May 2019
Říj 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
26,000 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
May 2019
End Date
Úno 29, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Říj 2019
End Date
Červen 30, 2019
Termín odevzdání přihlášek

May 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Úno 29, 2020

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Červen 30, 2019