Přečtěte si oficiální popis

Přijímací řízení

Žadatel je povinen uvést MBA / MSET jako hlavní o žádosti Graduate School. Absolvent Přijímací řízení zašle jedno vyhotovení předložených materiálů Vysoká škola obchodní správy a další kopie Dr. Michael Kozak.

Ve většině případů, bude student povinen přijmout pozadí kurzy v oblasti obchodu nebo strojírenské technologie, ale ne obojí. Nicméně, může student, který nemá bakalářský titul v jednom obchodu, strojírenství nebo strojírenské technologie vzít pozadí předměty z obou oborů. Minimální standardy přijetí obou disciplín musí být splněny, včetně GRE skóre. MBA a MSET programu podle tohoto plánu je k dispozici pouze pro studenty, kteří hledají společné tituly.

Obecné informace


Během prvního pololetí, je student setkat s Drs. Boyd-Lillie a Kozak a vyberte hlavní profesor z strojírenské technologie. Tyto dvě osoby budou odpovědné za intelektuální růst studenta prostřednictvím programu a pro rozvoj práce výzkumu.

MSET 5950, je nutné diplomové práce. Toto má být společným úsilím Vysoké škole obchodní a Katedra strojírenské technologie. Průmyslové zástupce musí být rovněž součástí výboru a výběr stejné je povinností společného velkých profesorů a studentů. Ústní obhajoby je nutné.

Členové studenta absolventa výbor určí, zda je student, aby písemné komplexní vyšetření kromě ústní obhajoby diplomové práce. Písemné komplexní vyšetření pro MBA je spokojen s dokončením É 5190 - Administrativní strategie.

Udělování titulů


Po ukončení kurzů v pozadí ať obchodních nebo strojírenských technologií nebo oba, bude student celých 24 hodin postgraduální kurzy v podnikání a 24 hodin postgraduální kurzy v oblasti strojírenských technologií. Dvanáct hodin absolvovaných předmětů strojírenská technologie se bude počítat jako spojení pro MBA a 12 hodin dokončených obchodních kurzů bude počítat jako vedlejší pro MSET. Student zapsán do tohoto dvojího program obdrží oba tituly současně.

Zobraz 4 více kurzů z University of North Texas College of Business Administration »

This course is Campus based
Start Date
Červenec 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červenec 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date