MBA v mezinárodním hotelu a cestovní ruch řízení

Všeobecné informace

Popis programu

El MBA International Hotel & Management cestovního ruchu Je přizpůsoben k Evropskému prostoru vysokoškolského vzdělávání a skládá se z 90 ECTS kreditů. Program si klade za cíl rozvíjet dovednosti, schopnosti a znalosti, aby se úspěšně fungovat v globálním prostředí. Výcvik je rozdělen do šesti měsíců od akademického vzdělání a šest měsíců praxe v podnicích a institucích odvětví.

Pevný podíl osnov umožňuje rozvíjet manažerské dovednosti, schopnosti a znalosti potřebné ke zlepšení zaměstnatelnosti a profesní vyhlídky v oblasti pohostinství a cestovním ruchu. Připravuje odborníky v hotelu a cestovního ruchu pracovat v mezinárodním prostředí. Na fakultě se skládá z profesionálů specializovaných v předmětech, které vyučují. Kromě společných klíčových oblastech zaměřených na strategii, marketing, řízení podniku a hotelový management, program umožňuje specializaci v: Marketingu a komunikace a / nebo Finanční řízení.

teoretický

420 hodin přednášek od pondělí do pátku, učil od září do března. Plán třída umožňuje kombinovat studium s prací.

Stáže

1000 hodin výcviku v podnicích a institucích sektoru (6 měsíců).

Student Profile

Absolventi a / nebo mladí profesionálové s 5 let zkušeností v pozicích velení znamená v pohostinství a / nebo turistiky.

Studijní plán

Výcvikový program MBA International Hotel & Management cestovního ruchu má 90 ECTS kreditů a je složen Pro 5 moduly (4 Povinný 1 a specializaci v oblasti finančního řízení či marketing a komunikace).

Přijímací řízení

1.. Vyplňte online předběžnou registraci poskytující informace a dokumentaci potřebnou.

  1. Vyhodnocení předregistrace podle Vatel Madrid. Lhůtě nejvýše jednoho týdne budete upozorněni v případě, že kandidát může provádět přijímací zkoušky.

  2. Vodivé Přijímací zkoušky (test a osobní rozhovor).

  3. Nejpozději do 10 dnů od ukončení přijímacích zkoušek Vatel informuje uchazeče o výsledku přijímacího testu a postup registrace, je-li v úvahu.

sazby

Registrační poplatky *: € 2,420 Školné: € 9,960

* Jednorázová platba žádná náhrada

platba

Mimořádná splátka: 3% sleva (platí na školné).
Odloženo: až 12 splátek bez zájmu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Today, our Hospitality schools located throughout the world convey the same internationally targeted courses to 7,000 students, based on the tried and tested mixture of theoretical university courses ... Čtěte více

Today, our Hospitality schools located throughout the world convey the same internationally targeted courses to 7,000 students, based on the tried and tested mixture of theoretical university courses followed by professional experience. Méně