Přečtěte si oficiální popis

MBA v malých a středních rozvoj podnikání


V téměř každé zemi na světě, největší část příjmů a zaměstnanosti je generován malé a střední podniky (MSP). Paradoxně se pozornost většiny obchodních autorů a univerzitních programů byla především zaměřena na velké korporace, jejich zvláštní problémy a postřehy.


Září (malé a střední podniky Program školení) je nejen mezinárodní program, ale také program výzkum a vzdělávání na univerzitě v Lipsku a vietnamské-německé univerzitě. To se zaměřuje na poskytování teoretické poznatky i praktické zkušenosti s podporou malých a středních podniků (MSP). Rozhodli jsme se založit náš program na vzory vynikajícího německého Mittelstand, které se snaží předávat znalosti firem a institucí z celého světa za účelem provádění vítězné strategie úspěšně podporovat malé a střední podniky.


SEPT nabízí:

 • MBA v malých a středních rozvoj podnikání
 • PhD Program
 • Mezinárodní krátkodobé kurzy pro podnikatele, manažery a institucionální rozhodnutí a tvůrce politik
 • Speciální služby pro malé a střední rozvoj podnikání (MSP)


Sept MBA je akreditovaný program.


MBA v malých a středních rozvoj podnikání na univerzitě v Lipsku a vietnamsko-německé univerzitě získal v roce 2006 plné akreditace Hannover centrální hodnotící a akreditační agentury (ZEVA), který dohlíží na kvalitu a zlepšení studijních programů na vysokých školách , ZEVA ia členem ENQA, Evropské asociaci pro zajišťování kvality ve vysokoškolském vzdělávání.


V roce 2008, mezinárodní Program září MBA byl oceněn zvláštním vyznamenáním v soutěži "značka kvality pro Top 10 Mezinárodní mistr studijních programů v německých univerzitách" Německé akademické výměnné služby (DAAD) a Stifterverband Fue die Deutsche Wissenschaft (Foundation pro německé věd).


Tento program je přizpůsoben nabídnout praktický přístup, který přichází realitě, jak jen je to možné. Proto se více než 60% našeho programu se skládá z poradců a odborníků, kteří jsou aktivní v každém předmětu, které jsou součástí programu. Tento program je nabízen v VGU jako studijního programu na částečný úvazek, což umožňuje studentům pracovat ve dne a ke studiu na večerech a víkendech.


Zde je to, co dostanete po programu:

 • Prestižní double Masters tituly v oboru Business Administration z Německa a VGU.
 • Konkurenční výhody na trhu práce podle smíšených dovedností v oblasti obchodu, mezinárodní sociální kompetence, řešení problémů a anglické jazykové kompetence.
 • Nekonečné možnosti přenést do doktorských titulů s titulem mistra uznávané po celém světě.
 • Zlepšit manažerské znalosti a dovednosti v řízení firmy.


Zde je to, co dostanete v průběhu programu:

 • Flexibilní práce na částečný úvazek-and-studijní program na prémie univerzity s world-class norem, přímo v Ho Chi Minh City.
 • Nejvyšší učební standardy s vynikajícím osnov, oddaný a zkušený profesory a odborníky z Německa.
 • Vynikající programy vyučované v angličtině nabitý reálném světě obchodních případů a měkkých dovedností, jako je týmová práce, prezentace, jazyka a řešení problémů.
 • Šanci dostat anglické úspěchy IELTS 6.0
Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
2 let
Kombinované
Price
4,000 USD
za semestr.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date