MBA v celkovém řízení kvality

University Of Professional Studies Accra

Popis programu

Read the Official Description

MBA v celkovém řízení kvality

University Of Professional Studies Accra

MBA v celkovém řízení kvality

MBA v celkovém řízení kvality (TQM) Program je smíšený vzdělávací program školy doktorských studií na University of Professional Studies Accra. Cílem programu je prosazovat efektivní vůdce, kteří mohou podpořit rozvoj a růst svých organizací prostřednictvím principů a filozofie Total Quality Management. Program byl vyvinut se vstupy od Institutu Chartered Quality, UK (CQI-UK).

MBA v celkovém řízení kvality je navržena tak, aby splňovala vysoké akademické a profesní potřeby manažerů ve veřejném i soukromém sektoru. Na konci programu získají absolventi dovednosti, které dokáží přeměnit řídící postupy své organizace na standardy mezinárodních osvědčených postupů pro udržitelnou excelenci a dlouhodobý úspěch. Program také usiluje o přípravu studentů, aby převzali vyšší roli v integraci organizačních funkcí a procesů, aby vytvořili hodnotu pro uspokojení měnících se potřeb zákazníků, což by vedlo k trvalému konkurenčnímu prospěchu.

Obsah programu:

Využívání kvality pro zlepšení podnikové výkonnosti, plánování a zajištění kvality, Kvalita v dokumentaci a řízení informací, Kvalita v dodavatelském řetězci, Technologie řízení kvality, Model řízení systémů řízení kvality (s důrazem na implementaci ISO 9001), Audit systémů řízení, Pracovní prostředí v oblasti kvality, Právní aspekty podnikání, Finanční řízení pro vedoucí pracovníky, Ekonomika pro manažery, Organizační chování a řízení, Corporate Governance & Business Ethics, Kvantitativní techniky pro manažerská rozhodnutí, Manažerské informační systémy, Řízení výroby a operací, Projektová práce, Rozvoj podnikání & Podnikání, Strategické vedení, Metody podnikového výzkumu.

Cíloví žadatelé:

Manažeři akademických institucí, konzultanti, výzkumní pracovníci, praktičtí manažeři jak ze soukromých, tak z veřejných organizací, lékárníci, výrobní manažeři, manažerky kvality, marketingoví manažeři, důstojníci, lékařští důstojníci, Stejně jako aspirační absolventy studentů, kteří chtějí být efektivnější v dnešním náročném podnikatelském prostředí tím, že získají pokročilou kvalifikaci v oblasti řízení celkové kvality, se doporučuje, aby se ucházeli.

Doba trvání: 24 měsíců

Perspektivy zaměstnanosti:

Po absolvování MBA v programu TQM by mohli absolventi pracovat jako ředitelé ředitelství pro zajišťování jakosti bank, bezpečnostních agentur, výrobních firem, stavebních firem, akademických institucí i ředitelů místních a mezinárodních výzkumných institucí, nevládních organizací, firem Orgánů, mezinárodních institucí, mezinárodní veřejné správy, místních orgánů a dalších souvisejících institucí, ministerstev, agentur a resortů.

Požadavky na přijetí:

Žadatelé, kteří žádají o přijetí do TQM, musí:

  • Mít dobrý první stupeň z uznávané a akreditované univerzity / instituce s výhodou nižší třídy nebo lepší v jakékoli disciplíně nebo,
  • Mít příslušnou uznanou plnou odbornou kvalifikaci (Chartered level), např. ICAG, ACCA, CIMA, CPA, CIB, CQI, CIM, ICSA a CMI nebo,
  • Mezinárodní žadatelé s ekvivalentem prvního stupně a znalost anglického jazyka mohou požádat o posouzení
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
24 měsíců
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Ghana - Accra, Greater Accra Region
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Ghana - Accra, Greater Accra Region
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu