Přečtěte si oficiální popis

MBA v celkovém řízení kvality

MBA v celkovém řízení kvality (TQM) Program je smíšený vzdělávací program školy doktorských studií na University of Professional Studies Accra. Cílem programu je prosazovat efektivní vůdce, kteří mohou podpořit rozvoj a růst svých organizací prostřednictvím principů a filozofie Total Quality Management. Program byl vyvinut se vstupy od Institutu Chartered Quality, UK (CQI-UK).

MBA v celkovém řízení kvality je navržena tak, aby splňovala vysoké akademické a profesní potřeby manažerů ve veřejném i soukromém sektoru. Na konci programu získají absolventi dovednosti, které dokáží přeměnit řídící postupy své organizace na standardy mezinárodních osvědčených postupů pro udržitelnou excelenci a dlouhodobý úspěch. Program také usiluje o přípravu studentů, aby převzali vyšší roli v integraci organizačních funkcí a procesů, aby vytvořili hodnotu pro uspokojení měnících se potřeb zákazníků, což by vedlo k trvalému konkurenčnímu prospěchu.

Obsah programu:

Využívání kvality pro zlepšení podnikové výkonnosti, plánování a zajištění kvality, Kvalita v dokumentaci a řízení informací, Kvalita v dodavatelském řetězci, Technologie řízení kvality, Model řízení systémů řízení kvality (s důrazem na implementaci ISO 9001), Audit systémů řízení, Pracovní prostředí v oblasti kvality, Právní aspekty podnikání, Finanční řízení pro vedoucí pracovníky, Ekonomika pro manažery, Organizační chování a řízení, Corporate Governance & Business Ethics, Kvantitativní techniky pro manažerská rozhodnutí, Manažerské informační systémy, Řízení výroby a operací, Projektová práce, Rozvoj podnikání & Podnikání, Strategické vedení, Metody podnikového výzkumu.

Cíloví žadatelé:

Manažeři akademických institucí, konzultanti, výzkumní pracovníci, praktičtí manažeři jak ze soukromých, tak z veřejných organizací, lékárníci, výrobní manažeři, manažerky kvality, marketingoví manažeři, důstojníci, lékařští důstojníci, Stejně jako aspirační absolventy studentů, kteří chtějí být efektivnější v dnešním náročném podnikatelském prostředí tím, že získají pokročilou kvalifikaci v oblasti řízení celkové kvality, se doporučuje, aby se ucházeli.

Doba trvání: 24 měsíců

Perspektivy zaměstnanosti:

Po absolvování MBA v programu TQM by mohli absolventi pracovat jako ředitelé ředitelství pro zajišťování jakosti bank, bezpečnostních agentur, výrobních firem, stavebních firem, akademických institucí i ředitelů místních a mezinárodních výzkumných institucí, nevládních organizací, firem Orgánů, mezinárodních institucí, mezinárodní veřejné správy, místních orgánů a dalších souvisejících institucí, ministerstev, agentur a resortů.

Požadavky na přijetí:

Žadatelé, kteří žádají o přijetí do TQM, musí:

  • Mít dobrý první stupeň z uznávané a akreditované univerzity / instituce s výhodou nižší třídy nebo lepší v jakékoli disciplíně nebo,
  • Mít příslušnou uznanou plnou odbornou kvalifikaci (Chartered level), např. ICAG, ACCA, CIMA, CPA, CIB, CQI, CIM, ICSA a CMI nebo,
  • Mezinárodní žadatelé s ekvivalentem prvního stupně a znalost anglického jazyka mohou požádat o posouzení
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z University Of Professional Studies Accra »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
24 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date