MBA - Udržitelnost, inovace a podnikání

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Náš program zodpovědného MBA je jedinečný, skutečně transformativní a inovativní program excelence, který plně rozvíjí vaše nadání a schopnosti pro vědomé řízení společností a organizací.

Tento mistr je vyučován ve 3 různých modalitách; týdně, dvakrát týdně a online. Všechny naše hovory začínají v únoru a říjnu, a to v délce 9 měsíců.

Programy CMI odpovědné MBA jsou jedinečné, protože jsou založeny na obrovské síle lidské integrity.

V rámci WCC MBA se společenská odpovědnost podniků a výzkum, vývoj a inovace dostávají do centra pozornosti a tvoří podstatu koncepce a růstu společností a organizací.

Didaktická metodika je inovativní, nejvíce specializovaná a pokročilá, využívající adekvátní experimentální kombinaci teorie, praxe a případové metody, školení v rozhodování a důkladné sledování výkonu a vývoje studentů prostřednictvím personalizovaného doučování a průběžné hodnocení výkonu. Kurz je založen na přizpůsobeném a jedinečném učebním plánu, který zdůrazňuje celkovou zkušenost a rozvoj studentů.

Pro koho?

Programy odpovědného MBA jsou zaměřeny na manažery a manažery firem, nevládních organizací, veřejné správy, profesionály, podnikatele, studenty a obecně na každého, kdo se chce vyvíjet v odpovědném řízení a správě firem a organizací a rozvíjet svůj talent a potenciál na maximum vést vědomě pozitivní vliv na společnost a přírodu.

Proč mít zodpovědný MBA

 • Současné výzvy vyžadují různá a účinná řešení, aby se obnovila rovnováha mezi poptávkou společnosti a přírodou od společností a organizací.
 • Pěstovat jako vůdce, manažera a jako osoba, která podporuje osobní rozvoj.
 • Staň se vědomým vůdcem a získáte dovednosti odpovědného řízení a správy společností a organizací.
 • Získat globální vizi, která nám umožní úspěšně čelit řešení složitých problémů, kterým čelí vůdci na mezinárodní úrovni.
 • Získat nejnovější poznatky a technologický pokrok v digitální éře.
 • Chcete-li vytvořit a spravovat svou vlastní společnost od nuly, s podporou spouštěcí oblasti CMI.
 • Být součástí komunity WCC, plně se zavázat k jejímu integrálnímu rozvoji a poskytovat vám ty nejlepší služby a výhody naší instituce.

Klášter odpovědných programů MBA

Fakulta ČMI je složena z odborníků v oboru s profilem mezinárodního úspěchu a rozsáhlých odborných zkušeností, lékařů, doktorandů a výzkumných pracovníků v jejich oboru. Podrobnosti o CMI Cloister najdete v sekci Výuka a výzkum.

Inovační metodika výuky

Programy odpovědného MBA mají metodiku výuky ČMI, inovativní, specializovanou a pokročilou pedagogiku využívající vhodnou zkušenostní kombinaci teorie, praxe, výzkumu a metody případu, školení v rozhodování a vyčerpávající sledování výkonu a rozvoj studentů prostřednictvím personalizovaného doučování a průběžných hodnocení učení. Programy jsou založeny na jedinečných a přizpůsobených učebních osnovách, které zdůrazňují studentovy zkušenosti a celkový vývoj.

Omezená místa: maximálně 30 studentů ve třídě.

Programy odpovědného MBA budou mít ekvivalent 60 kreditů ECTS.

Přijímací řízení

 • Rezervace míst bude udělena v souladu s požadavky přijímacího řízení.
 • Registrační proces lze provádět po celý rok, ačkoliv registrace v kterémkoli z kurzů závisí na existenci volných míst.
 • Výběr kandidátů provede přijímací komise složená z vedení WCC a programu odpovědného MBA.
 • WCC písemně sdělí uchazeči výsledek přijímacího řízení e-mailem.
 • Platba za školné znamená určitou rezervaci místa a bude získána zaplacením 770 eur ve výuce.
 • Pro osobní rady a další informace nás můžete kontaktovat prostřednictvím webového kontaktního formuláře, e-mailem na adrese cmi@cmiuniversal.com nebo telefonicky na čísle +34 91 172 43 58 / +34 681 36 12 27.

Požadavky na přijetí

Dokumentace k odeslání na cmi@cmiuniversal.com:

 • Curriculum Vitae.
 • Motivační dopis.
 • Univerzita, která umožňuje absolvování magisterských studií. Titul může být vydán univerzitami po celém světě.
 • Akademický záznam (záznam z poznámek).
 • Vysoká úroveň španělštiny (B2).

Přijímací řízení

 • Výběr kandidátů provede přijímací komise složená z vedení WCC a programu odpovědného MBA.

Kalendáře

Financování a slevy

CMI nabízí finanční služby šité na míru potřebám studentů, kteří to vyžadují. Nabízí také slevy skupinám a společnostem a organizacím.

Další informace o financování a slevách nás kontaktujte.

Profesionální praxe v podnikání

ČMI nabízí zájemcům možnost provádění profesních praktik v podnikání jako magisterský diplomový projekt nebo vedle něj.

Tyto praktiky slouží k tomu, aby se na skutečném trhu práce stalo ideální doplněk k učení rozvíjenému v rámci učebních osnov MBA.

Délka praxe je 150 hodin, s ekvivalentem 6 ECTS.

Navíc všichni studenti budou mít možnost pokračovat ve stáží mimoškolní cestou, to znamená bez poplatků za kredity, po dobu maximálně 6 měsíců.

Profesní praktiky v podnikání budou také k dispozici mimoškolní a dobrovolné cestě pro studenty, kteří realizují projekt Master's End.

Všechny CMI Professional Practices in Business jsou placeny .

stipendia

CMI poskytuje granty prostřednictvím svých univerzálních stipendií pro zodpovědné programy MBA ve všech svých formách.

Štipendium pokrývá 50% ceny každého programu a je určeno studentům s vynikajícími akademickými výsledky.

Část těchto stipendií je vyhrazena pro lidi z rozvíjejících se ekonomik, rozvojových zemí nebo s určitým postižením, s cílem prosazovat rovné příležitosti v různých skupinách.

Žádosti musí být zaslány na Univerzitní nadace stipendijní oblasti e-mailem na adresu universal@cmiuniversal.com, včetně:

 • CV.
 • Vysokoškolský titul.
 • Akademický záznam (záznam z poznámek).
 • Motivační dopis o stipendiu.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mu ... Čtěte více

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mundo nuevo y mejor a través de la investigación, desarrollo e innovación y la educación integral del ser humano. Méně