Na první pohled

 • Titul: Magistr Business Administration (MBA) \ t
 • Rozsah: 60 nebo 90 kreditů
 • Doba trvání: 2 semestry prezenční nebo 4 semestry mimopracovní
 • Vyučovací jazyk: němčina, částečně angličtina
 • Studijní místa: 50
 • Začátek studia: každý v březnu
 • Uzávěrka přihlášek: do 30. září
 • Náklady: v závislosti na variantě studie, 15 770 EUR (60 CP pro první diplom nebo magisterský titul) nebo 19 680 EUR (90 CP pro bakalářský titul s 210 CP) (s výhradou formálního rozhodnutí o změně) plus přibližně 200 EUR semestrální příspěvky za semestr ; Předběžný kurz Business Administration: 980 Euro
 • Vedoucí: prof. Dr. med. Stefan Schaltegger

Management udržitelnosti - CSR - Vedení společnosti

Dnes zítra podaří - MBA udržitelnost Správa kvalifikuje komplexně realizovat udržitelný podnikavých. První „zelená MBA“ na světě poskytuje studentům znalosti a nástroje pro zítřek od roku 2003: s know-how v oblasti CSR a řízení udržitelnosti, řízení inovací, podnikání a měkkých dovedností a silné sítě.

MBA Udržitelnost management vás kvalifikuje prostřednictvím různých technických a interdisciplinární obsahu kurzu, udržitelného rozvoje a sociální odpovědnosti podniků (CSR) Podnikatelské provedení. MBA otevírá cestu vedoucím pozicím a novým kariérním možnostem prostřednictvím specializovaných, personálních a manažerských dovedností, jakož i široké sítě. Více než 650 studentů a absolventů a mnoho praktických partnerů tvoří největší síť pro řízení udržitelnosti.

Staňte se agentem změny pro udržitelnost

Hledáme osobnosti s prvním stupněm, kteří chtějí podporovat udržitelný rozvoj v podnikání a ve společnosti a usilovat o skok v kariéře. Svou studii můžete provést pružně a kompletně buď na plný úvazek, nebo mimo pracovní poměr.

 • Program je určen pro manažerské vzdělávání a končí akreditovaným a mezinárodně uznávaným titulem "Master of Business Administration" (MBA).
 • Kurz dalšího vzdělávání kombinuje CSR a řízení udržitelnosti s řízením inovací, měkkými dovednostmi a podnikáním.
 • Program vás kvalifikuje zodpovědně navrhovat společnosti nebo organizace, a tím přispět k udržitelnému rozvoji se ziskem.
 • Centrum pro řízení udržitelnosti (CSM) Univerzity v Leuphaně v Lüneburgu je vedoucím kompetenčním centrem pro řízení udržitelnosti a mezinárodně orientovaným výzkumným centrem pro udržitelné podnikání a nabízí MBA jako součást pokročilého vzdělávacího modelu odborné školy.

Pro koho je MBA vhodný?

MBA management Udržitelnost je zaměřen na další myšlení jednotlivců, kteří chtějí řídit budoucnost tady a teď a dělat - ve firmách všech odvětví a velikostí od startu do globálních korporací, ve sdruženích, vlád, nevládních a mezinárodních organizací.

Změna designu ve vaší sféře činnosti - jako manažer a specialista na rozvaděče v oblasti nákupu, logistiky, prodeje a marketingu nebo jako expert na oddělení životního prostředí a udržitelnosti. Zaměstnanci veřejné správy mohou prostřednictvím MBA zvýšit svůj profil a poskytnout nevládním organizacím odborné znalosti, které potřebují ke kritickému a konstruktivnímu řízení podnikových změn.

Různé předměty disciplíny, pozice, pozadí, světy - přesně tato rozmanitost studentů dělá studium MBA vzrušující.

Flexibilní pro MBA v řízení udržitelnosti

MBA Sustainability Management je nabízen jako kombinovaný kurz: Kombinujeme výhody digitálního e-learningu a face-to-face událostí. Takže můžete studovat MBA flexibilním a mimořádným způsobem - jak, kdy a kde to chcete. Kromě interaktivních formátů a cvičení, stejně jako webináře nebo skupinové práce na vzdělávací platformě, se může konat až deset osobních akcí, během kterých se budete intenzivně učit se svými spolužáky na místě.

Nezávislý tým pečuje o studenty MBA Sustainability Management. Tým MBA v Centru pro udržitelný management se o Vás postará individuálně od začátku až do konce studia. Flexibilně reagujeme na vaše potřeby a společně hledáme řešení.

Modulární struktura studia umožňuje individuální studium. Je možná změna z plného úvazku na částečný úvazek nebo naopak. V závislosti na studijní variantě, MBA povede k mezinárodně uznávanému titulu Master of Business Administration (MBA) během 2 až 6 semestrů.

Nabídky pro potenciální studenty

Využijte online informační webinář: Zjistěte více o trendech v řízení udržitelnosti a seznamte se s obsahem a studijními podmínkami v bezplatné informační akci online.

Vyžádejte si testovací studii: Testovací studie vám umožní nahlédnout do funkcí vzdělávací platformy MBA a nabídne samostudium v podnikové správě. Pro nezávazný přístup nám prosím pošlete e-mail s vaším jménem na adresu info@sustainament.de (předmět "Teststudium").

Osobní poradenství: Rádi zodpovíme všechny otázky týkající se řízení udržitelnosti MBA a poradíme vám při plánování dalšího vzdělávání. Na požádání vám zajistíme, aby studenti MBA nebo absolventi z vašeho regionu nebo průmyslu pro výměnu. Spojte se s námi.

Studium jako hostitel: Jako hostující auditor můžete absolvovat modul „Udržitelné podnikání

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
 • Němec
Poslední aktualizace Červenec 30, 2019
Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Bře 2020
Bře 2021
Duration
2 - 4 semestry
Denní studium
Price
15,770 EUR
60 Varianta CP pro první diplom nebo magisterský titul nebo 19.680 Euro (90 variant CP pro bakalářský titul s 210 CP) (s výhradou formálního rozhodnutí o změně) plus cca 200 EUR
Deadline
Kontaktuj školu
Zář 30, 2020
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Bře 2021
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Bře 2021
End Date
Bře 2022
Termín odevzdání přihlášek
Zář 30, 2020

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Bře 2021

Bře 2021

Location
Termín odevzdání přihlášek
Zář 30, 2020
End Date
Bře 2022

MBA Sustainability Management