MBA Sportovní management - Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Popis programu

Read the Official Description

MBA Sportovní management - Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Obsah a rozvoj této MBA Sportovní management byl upraven na profesní požadavky, které studenti potřebují ve své odborné praxi. Je zaměřen na řízení a směřování sportovních organizací, institucí a zařízení - veřejných i soukromých - stejně jako na design, vedení a rozvoj sportovních událostí jakéhokoli druhu a velikosti.

V této době postupného akademického adaptaci napříč Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání, je nezbytné pro zvětšení UCAM své postgraduální studium portfolia s kvalitou high magisterského programu konkrétně zaměřeného na získání dovednosti potřebné k konkurovat v globálním světě. K dosažení tohoto cíle, pedagogičtí pracovníci pečlivě vybrán, zahrnující vysoce kvalifikované univerzitní akademici, jakož i odborníci z nejlepších sportovních ústavů naší země. Toto magisterské studium je určeno k přípravě budoucích sportovních manažerů pro normální funkci režie sportovních organizací, se zvláštním důrazem na jejich řízení a plánování. Za tímto účelem, Masters formuluje získání dalšího vzdělávání specializovaného charakteru, zaměřené na odbornou kvalifikaci.

The Program pro řízení MBA Sportovní je určen jak pro profesionály, kteří již mají zkušenosti v oblasti sportovního managementu, kteří chtějí aktualizovat své znalosti v rychle se měnícím arény, stejně jako na lidi, kteří chtějí dále svou kariéru ve sportovním řízení a plánování.

Podobně je určen pro jednotlivce, kteří jsou připraveni být vůdci, které přispívají k lidskému sociálnímu a ekonomickému udržitelného rozvoje, vedoucích s empatií a etiky, kteří kladou úsilí do každého projektu se setkávají s týmovým duchem a nadšením pomáhat ostatním uspět.

inzerát

Pracovní příležitosti

Výcvik získané v rámci programu Masters poskytuje přístup na trh práce ve veřejném i soukromém sektoru. Široká škála profesních rolí a profilů mohou být vyplněny absolventi ve sportovním managementu. Dovednosti dosažené studenty připravit je na vedoucích pozicích, jakož i vytvářet svůj vlastní podnikatelský plán jako podnikatelé.

Po ukončení programu budete mít kvalifikaci:

  • Správně a přesně interpretovat zákon o sporty, kterými jsou veřejné i soukromé sportovní organizace řídí.
  • Správa kvality procesů a politik ve sportovních organizacích.
  • plánování zdrojů (lidské, organizační a finanční) sportovních institucí.
  • Správa jakýkoli typ sportovního areálu udržitelným způsobem.
  • Organizovat na místní, národní i mezinárodní úrovni sportovních akcí.
  • Vytvořit komunikační plán pro organizace a sportovní akce.
  • Výzkum a učit sportovní management.

D.Antonio Sánchez Pato

Vedoucí MBA Sportovní management děkana Fakulty sportovních Nutnost vyškolit odborníky ve všech oblastech sportu vznikl jako důsledek velkého pokroku, jehož bylo dosaženo v oblasti sportu v posledním desetiletí. Proto, sportovní management je jedním z odborných oblastí, které se stále více získaných význam vzhledem k mezinárodnímu úsilí účinně a efektivně řídit každý z organizačních aspektů sportu.

Obsah a rozvoj této MBA v oblasti řízení sportu je průběžně upravován na profesní požadavky vyžadované v odborné praxi. Program je zaměřen na řízení a směřování sportovních organizací, veřejných i soukromých institucí a zařízení, jakož i na design, vedení a rozvoj sportovních událostí jakéhokoli druhu a velikosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
10,900 EUR
Občanů EU.
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Murcia, Region of Murcia
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Španělsko - Spain Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Španělsko - Spain Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Říj. 2019
Španělsko - Murcia, Region of Murcia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu