MBA specializující se na strategické řízení a ekonomické zpravodajství

ESLSCA Business School

Popis programu

Read the Official Description

MBA specializující se na strategické řízení a ekonomické zpravodajství

ESLSCA Business School

Zahájen v roce 2005, Specializované MBA ve strategickém řízení a Business Intelligence (MSIE) je jedinečný k dnešnímu dni ve Francii, protože to je opravdu na křižovatce ekonomického zpravodajství a strategie.

Pohybující se nad rámec tradičních přístupů k řízení organizace a konkurenční analýzy, SUDEP nabízí metodiky školení přizpůsobené novým potřebám tvůrců politik čelí rostoucí ekonomické střety.

Řády jsou kompatibilní s povolání na plný úvazek. Personalizované podpory pro posluchače, jak dosáhnout svých profesních cílů je vzdělávací znakem EMT.

ŽEBŘÍČKY

Od roku 2002 je Ecole de Guerre Economique je klasifikován lepší výcvik ve Francii v „Business Intelligence“ ze strany Eduniversal-SMBG vodicích nejlepších mistrů 7. nejlepší 2017 World Masters v "Masters v Business Intelligence, řízení znalostí a bezpečnosti„(Best-masters.com). Christian Harbulot, programový ředitel, získal cenu za nejlepší učitele celý trénink v roce 2005 v Trophy pedagogiky.

CÍLE

 • Dát posluchačům klíče řízení Business Intelligence projektu.
 • Učit se, rozmnožovat a aplikovat metodiky nejlepších lékařů v oblasti business intelligence.

KDO JE TRÉNINK

Tato high-level Kurz je určen pro pracovníky a manažery ze všech funkcí (rozvoj podnikání, marketing, prodej, finance, právní, strategie, výzkumu a vývoje, atd ...) nebo prostředí (průmysl, služby, poradenství, administrativa, atd ...) při vědomí lépe pochopit jejich podnikání a rozvíjet svou individuální a kolektivní výkon.

PARTNERSTVÍ

Za 20 let existence se School of Economic Warfare navázala pevné vztahy se svými institucionálními partnery, akademické či technické, a to jak ve Francii i na mezinárodní úrovni. Jako například: IE Institute, CCI Francie, Prometheus Foundation, ANAJ-IHEDN Alliance zpracování velkých objemů dat, Lexis Nexis, KB Crawl, Gephi Consortium ...

KURZ PROGRAM

Trénink je v průměru 320 vyučovacích hodin plus dalších 80 hodin cvičení.

Je rozdělena do tří výukových modulů a 2 kalendářů na míru pro každou obchodní činnost.

 • Poučení: To je pochopit interakci mezi geo-ekonomické otázky, konkurenceschopnou a společenského dešifrovat nové prameny hospodářské soutěže, přestávky, spojenectví a koalice, jaké ekonomické metody expanze a logické novinky vyhrát trhu.
 • Prohlídky cvičení: Pedagogika EMT je založen především na přechodu k činu, to znamená, že cvičení prováděné případ od nabízené společnostmi, správ a hospodářských subjektů v občanské společnosti.
 • Personální práce: Cílem je připravit budoucí rozhodovací pravomocí vědět, jak používat všechny zdroje informační společnosti. Řidičské podnikání vyžaduje nový přístup k řízení o učení a zvládnutí výzkumné nástroje, analýzu informací a podporu rozhodování.

PŘÍLEŽITOSTI

Čelí stále větším rizikům a její mezinárodní působení v důsledku globalizace, společnost nyní potřebuje mít náskok.

Rostoucí vzájemná závislost mezi ekonomické, politické a sociální, spojený se světem komunikace narušena nových technologií, výrazně zvýšil potřebu společnosti strategického, spolehlivé a vysokou přidanou hodnotou.

Řízení tohoto toku informací vyžaduje specifické znalosti, které profesionální řídící EI.

Srdce obchodní konkurenčního zpravodajství se zaměřuje na cyklus informací je podstatou této disciplíny. Tento cyklus shrnuje zpracování informací, které společnost a definuje potřebné odborné znalosti k jeho zvládnutí.

Někteří bývalí PROFILY

Zabírají vedoucích pozicích manažerů v odděleních strategie, výzkumu a inovací, vývoje, zabezpečení komunikace v rámci velkých skupin, jako jsou Michelin, EADS, Air Products, Engie, Suez Environment.

 • Nicolas DUBUC, vedoucí Watch, Michelin
 • Virginie ALLAIRE, ředitel Coop West
 • Frédéric RAYNAL, CEO a zakladatel, Quarkslab
 • Ludovic PARISOT, Innovation manažer, GDF Suez
 • Alexandre LUBOT, CEO, Meetic France
 • Luc DELNORD, Sûreté Director, The Post
 • Jean-Luc Jaboulay, vrchní ředitel, ministerstvo obrany
This school offers programs in:
 • Francouzština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Price
Cena
9,000 EUR
Information
Deadline
Locations
Francie - Paris, Île-de-France
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Francie - Paris, Île-de-France
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu