Master of Business Administration (MBA), program na School of Business a ekonomiky (SBE) je přesná, na výsledek orientované, zaměřené na celém světě a realitu. Učil jeden z nejlepších podnikatelské fakulty v zemi, je program dodáván v prostředí vzájemné učení, týmová práce, špičkových výzkumných a dynamiku.

&nbsp

MBA na SBE je interaktivní program, kde se studenti se nebojí vyzvat profesora a zapojit se do konstruktivního dialogu. V podpůrné prostředí SBE, studenti nejen získávají vědomosti, ale i dovednosti, zkušenosti a potřebné sítě potřebné, aby se stal úspěšným v dnešním konkurenčním světě.

&nbsp

Učební osnovy MBA je určen pro současné mocné teoretických konstruktů, analytických metod a rozhodovacích procesů. Studenti jsou opakovaně doporučuje uplatňovat a testovat jejich znalosti a dovednosti v reálných studií Světové případu a eventuality. Program tak přináší a zjemňuje kvality podnikatelského vedení studentů.

&nbsp

Program MBA na SBE připravuje studenty, aby se do kariéry v marketingu, financí, informačních systémů, řízení lidských zdrojů, řízení znalostí a řízení dodavatelského řetězce.

&nbsp

&nbsp

Struktura programu MBA

&nbsp

K dispozici jsou tři cesty k získání titulu MBA na The School of Business a ekonomiky (SBE).

&nbsp

Dráha # 1 16 let BBA do MBA programu

&nbsp

Tento program je určen pro žadatele, kteří již získali čtyři roky bakalářského Udělen Business Administration. Tenhle rok program se skládá z celkem 36 kreditních hodin.


Učební plán je založen na třech úrovních kurzu na základě následujících kritérií:

  • Základní kurzy managementu
  • Volitelných předmětů na specializaci
  • Disertační práce

Dráhy č. 2 programu MBA (72 kr hodin) po dobu 4 let bez držitele obchodní stupeň.

&nbsp

Tento program MBA je pro žadatele, kteří již získali 16 let formálního vzdělání a mají jednu z následujících stupňů nebo ekvivalentní:

&nbsp

MA, MSc, MS, BE, BS, MBBS, B-Pharm, MCom, CA, ACMA, atd.

&nbsp

Tento program se skládá ze 72 kreditů pokročilých celoroční hospodaření absolventa. Je určen na dokončení do dvou akademických roků (čtyř semestrů).

&nbsp

Učební plán je založen na třech úrovních kurzu na základě následujících kritérií:

  • Základní kurzy managementu
  • Volitelných předmětů na specializaci
  • Stáž a práce

Dráhy č. 3 Dual studijního programu - BSBA vést k MBA program

&nbsp

Tento BSBA MBA Program je určen pro jednotlivce, kteří již získali 14 let pro mal vzdělání a mít jednu z následujících stupňů nebo ekvivalentní.


BA, BSC, BCom, atd.

&nbsp

Tento program je navržen tak, aby studenti získat společnou znalostní základnu potřebné pro další učení před pokračovat v MBA programu. Tento program tedy skládá ze dvou fází.

&nbsp

V první fázi, studenti strávit dva roky studiem nadace a kurzy základní obchodní a mohou získat titul BS v oboru Business Administration, pokud se rozhodnou se přestěhovat do programu MBA.

&nbsp

Ve druhé fázi, žadatelé studium pokročilých kurzů volitelných a kompletní práce k získání profesionální titul MBA. Titul MBA obdrží po dokončení celé tři roky studia, tedy 102 hodin úvěru.

&nbsp

Nicméně, pokud se student chce opustit po dokončení první fáze programu (BSBA stupeň), on / ona bude muset přijmout stáž (6 týdnů) Po splnění všech požadavků práce v kurzu pro stupeň BSBA.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z University of Management and Technology - Pakistan »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Dub 2020
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Dub 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Dub 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date