Každá manažerská kariéra začíná prvním krokem

MBA Postgraduální zkušenost FBS pokrývá potřebu absolventů, kteří chtějí začít svou profesní kariéru, získat globální a skutečnou vizi podnikatelského světa. K tomu program zahrnuje provádění garantovaných placených stáží.

Postgraduální MBA se skládá z období globální vize a další specializace.

Specializace, ze kterých si můžete vybrat, jsou General Management, Commercial Management a Marketing, Řízení lidských zdrojů, Ekonomicko-finanční řízení, Mezinárodní obchod.

Míra umístění studentů MBA postgraduálního studia FBS je velmi vysoká, například, že 4 z 5 studentů, kteří praktikují, jsou nakonec najati stejnými společnostmi.

metodologie

Metodika FBS Business School je mimořádně praktická: plně se zaměřuje na maximum "učení se děláním", tj. Učení dělat. Metodika, kterou používáme ve všech programech FBS MBA, je případová metoda, pomocí které musí studenti připravovat a nabízet řešení praktických případů, čímž se student před rozhodovacími procesy. Tato metodologie vyžaduje klášter velmi dobře vyškolený v této technice, protože třídy se musí stát autentickým fórem sdílených znalostí.

Struktura programu

Program MBA v FBS Business School je rozdělen do tří období.

pic-ia01.png

Doba vyrovnání začíná několik týdnů před oficiálním datem MBA. V tomto období dobrovolné pomoci studenti absolvují kurzy základů účetnictví, používání kancelářských nástrojů a dalších předmětů, které mohou pomoci při realizaci programu.

Doba MBA je rozdělena do následujících částí nebo fází:

 • Základy: Zásadní revize ze současného přehledu základních aspektů pro manažerský rozvoj, poskytující 360 ° obchodní vizi.
 • Pokročilí: Prohloubení kompetencí a manažerských dovedností prostřednictvím obsahu od Big Data po International Trade. SPECIALIZACE: Poslední období se skládá ze specializace podle oblastí společnosti, jako je například General Management, Financial Management, Personalistika nebo jiné.
 • Projekt: Zpracování projektu Vytvoření společnosti, ve kterém bude uplatněna naučená věc s podporou a individualizovaným monitorováním lektora.
 • Osobní plán kariéry: Doprovod pro plánování Strategického plánu rozvoje kariéry studenta. Zaměstnatelnost je jednou z nejdůležitějších charakteristik FBS MBA.

Když studenti absolvují, mohou jít na trénink Complementos. V tomto období dobrovolné pomoci studenti rozšiřují své znalosti o digitálním podnikání s předměty zaměřenými na digitální ekosystém, vizi a digitální strategii, obchodní modely v digitálních prostředích, technologické narušení a designové myšlení, digitální marketing a elektronický obchod a řízení lidských zdrojů v prostředích digitální, stejně jako digitální finance.

Zkušenosti

FBS MBA má mezi svými cíli nejen získání znalostí a rozhodovacích nástrojů, ale také rozvoj osobních dovedností či měkkých dovedností.

 • Venkovní. Po pár dní se případy a poznámky k další dynamice mění ve vzdělávacím prostředí mimo školu a zcela odlišné od obvyklého, který zdůrazňuje důležitost vedení a týmové práce.
 • Strategie pro efektivní komunikaci. Cílem tohoto semináře je naučit se komunikovat a dosáhnout cílů, které chceme. Rozvoj dobré komunikační strategie vám umožní efektivně komunikovat.
 • Návštěvy firem. Jejich cílem je přiblížit podnikatelskou realitu studentům. Návštěvy poskytují studentům možnost navázat kontakt s lidmi, procesy a podnikatelskou realitou, které jim poskytují aktualizované znalosti a umožní jim poznat uplatnění jejich kariéry v profesní praxi.
 • Dny profesionální aplikace. Během školení ve fondu Fundesem bude student schopen navštěvovat konference, semináře a workshopy vedené profesionálními reproduktory z podnikatelského světa. Cílem těchto dnů je obohatit studentovo učení, být informován o nejnovějších obchodních novinách a dozvědět se o nejnovějších trendech v hledání zaměstnání. Znalost profilů, které společnosti nejvíce oceňují, může studentům pomoci zaměřit se na svou profesní kariéru.
 • Rozvoj manažerského talentu. Metodika FBS umožňuje studentům rozvíjet manažerské dovednosti a schopnosti a řešit reálné obchodní problémy. Tato metodika upřednostňuje týmovou práci při řešení případů, integraci a obohacení s příspěvky a zkušenostmi kolegů.
 • Vytváření sítí Vztahy s učiteli a spolužáky jsou nezbytné pro rozvoj kariéry v jakémkoli sektoru.

Klášter

Fakulta FBS je tvořena profesionály z nejvyšší úrovně z podnikatelského prostředí, s rozsáhlými zkušenostmi v oboru, stejně jako ve výuce, výzkumu, poradenství a poradenství.

Učitelský tým má zkušenosti s manažerskými pozicemi národních a nadnárodních společností, stejně jako skvělou pedagogickou přípravu, která jim umožňuje vyučovat předměty o firmách, ve kterých jsou odborníky. Tito odborníci předávají své znalosti získané z odborné praxe v našich programech MBA, které studentům poskytují globální, přesné a věrně přizpůsobené realitě společnosti.

Kariérní rozvoj

Ve společnosti FBS pomáháme studentovi, aby si mohl naplánovat svou profesionální kariéru tím, že přijme nejvhodnější rozhodnutí, tak aby mohl své hlavní cíle navrhovat a provádět.

Prostřednictvím různých služeb (kariérní poradce, koučování)

Některé údaje o vývoji kariéry jsou následující:

 • 4 z 5 studentů, kteří absolvují stáže s konečně najatými stejnými společnostmi
 • 95% studentů MBA FBS zlepšuje nebo mění zaměstnání do dvou let po dokončení magisterského studia
 • Více než 600 společností požádalo o pozice studentů Fundesem
 • V posledním akademickém roce 2017/18 bylo společností přijato 130 studentů

financování

FBS je nezisková nadace, jejímž cílem je rozvoj profesionálů a firem. Nadace proto nabízí řadu stipendií kandidátům na programy MBA, takže každý student, který se opravdu zavázal k výcviku, může dokončit MBA bez ekonomických problémů. Kromě toho má FBS velmi výhodné finanční dohody s několika finanční subjekty.

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 2 více kurzů z Fundesem Business School »

Poslední aktualizace May 15, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 21, 2019
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 21, 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 21, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Business Education | Testimonio | MBA