MBA - obchodní administrativa (práce / non-teze)

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Naše magisterské programy v Business Administration (MBA) a v Marketing Management (M.Sc.), přístupné pro absolventy ze všech akademických prostředí. Program MBA tradičně trvá tři semestry (obvykle o něco více s možností práce) a Marketing mistři trvá dva semestry (obvykle o něco více s možností práce). V závislosti na vašem pozadí, nicméně, může být zapotřebí semestr základových kurzů před nebo společně s běžnými kurzy. Důrazně doporučujeme žadatelům, jejichž cílem je pokračovat v Ph.D. zvolit hlavní program s možností práce. Naopak, doporučujeme žadatelům, jejichž cílem je pracovat v průmyslu zvolit program bez práce. Žadatelé o s programy, práce se doporučuje aplikovat brzy a posílit jejich portfolio aplikací zahrnutím důkazů o výzkumných dovedností a jazykových znalostí.

MBA (v turečtině)

Populární s profesionály a někteří z našich tureckých studentů je naše MBA program (İşletme Yonetimi) nabízeny ve večerních hodinách v turečtině v mimo areál zařízení v hlavním městě Nicosia (Lefkoşa). Má také práce a non-práce se alternativ a je podobný v délce a obsahu naší tradiční MBA program v anglickém jazyce.

Požadavky na přijetí

MBA a Marketing magisterské programy jsou otevřeny uchazečům ze všech akademických prostředí s akademickým CGPA nad 2,5 z 4,00 nebo jeho ekvivalent.

Fakulta Výzkumné zaměření

Následuje orientační seznam našich výzkumných zájmech na doktorské úrovni výzkumu: Nespojení plánů zastupujícími zaměstnance, unionization, síťové vztahy v IR systémech, pozitivních vztahů zaměstnanec-zaměstnavatel, rozvoje zaměstnanců, strategií udržitelného rozvoje, vztahy se zúčastněnými stranami, sociální odpovědnosti podniků, mezinárodní marketing , chování spotřebitelů, podnikání, rozvoje podnikání, kognitivní styly, řízení lidských zdrojů, náboru a výběru, organizační spravedlnosti, spokojenost zákazníků, servis marketing, kvality služeb, export modely pro malé a střední podniky.

Poslední aktualizace Říj 2015

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in ... Čtěte více

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in 1979. Méně
Turecká republika na severním Kypru , Famagusta + 1 Více Méně