MBA Mezinárodní výkonný

Všeobecné informace

Popis programu

Vytvořený v roce 1992 tvořit podnikatelské sféry, tento průkopnický kurz má silnou uznání v národním a mezinárodním měřítku. Jedná se o definitivní kurz pro ty, kteří udělali další MBA nebo zvýšit jejich znalosti a dovednosti pro mezinárodní kariéru a usiluje o intenzivní výměnu poznatků od zkušenějších studentů z Brazílie.

FIA Executive MBA

Mezinárodní Executive MBA dosažené výsledky srovnatelné s těmi z nejvíce renomovaných institucí ve světě v roce uspokojení studenta, v souladu s hodnocením Executive MBA USA rady. V roce 2004 se stala prvním a jediným "Executive MBA" 100% Brazilský být mezi Top 100 MBA manažerů na světě, podle Financial Times of London. Od té doby, Executive MBA je pravidelné MBA Business nebo "Executive Education" Od roku 2003, Mezinárodní Executive MBA se stal prvním MBA brazilský být akreditovány AMBA - Asociace MBA se sídlem ve Spojeném království, po nejvíce přísné mezinárodní standardy manažerského vzdělávání. Amba je akreditaci entit vedoucí škol v 80 zemích, včetně London Business School INSEAD ve IMD mezi ostatními. V Brazílii, FIA má záznam v MEC - Ministerstvo školství, jakožto instituce vyššího vzdělání, a je akreditován ANAMBA - National Association of MBA, účetní jednotka, která sdružuje top 10 programů MBA v Brazílii s mezinárodní normou.

Od svého vzniku v roce 1992, FIA je přidružená k Executive MBA rady USA, první brazilské instituci dodržovat mezinárodní standardy pro MBA Executive. FIA je také signatářem PRME - Zásady odpovědného řízení školství, organizaci strukturované Organizací spojených národů s cílem šířit pojetí sociální odpovědnosti podniků, což je oblast, ve které máme značný důraz, šíření osvědčených postupů do více než 17 zemích v Evropě, Asii a Americe.

klikněte zde Pro více informací a / nebo účastnit se výběrového řízení dělat rozhovor a získat zpětnou vazbu od jednoho z našich koordinátorů

klikněte zde vidět náš programový obsah

CÍLE

Mezinárodní Executive MBA si klade za cíl aktualizovat a umožnit exekutivu k rozvoji kritického myšlení, globální strategickou vizi a schopnost vést procesů změn ve firmách v mezinárodním konkurenčním prostředí.

metodologie

Kurz je nabízen v dynamickém prostředí příznivého pro učení, který kombinuje teoretické a praktické případy. Používají se národních i mezinárodních případů, na základě dohody s Harvard, řešení skutečných problémů, kterým čelí společnosti stále více konkurenčních trzích.

Výsledky tohoto programu jsou srovnatelné s nejprestižnějších vzdělávacích institucí na světě, v souladu s hodnocením Executive MBA USA rady.

Kromě odborných znalostí jeho schopnosti, jeho výsledky vysoké kvality z použití metodologie výuky, která zahrnuje nástroje a renomované didaktické a pedagogické techniky, jako je:

 • participativní metody, simulace a výměna zkušeností odpovídají přibližně 50% ze tříd
 • Dohoda s Harvard pro používání učebních materiálů, články, simulace a případy.
 • Práce ve třídě skupině a vzdálenosti.
 • Dokončení vývoje projekt aplikovat na obchodní realitě.

PROGRAM

Kurz trvá 20 měsíců, s celkovou pracovní zátěž 500 hodin v učebně a 100 hodin od ukončení prací. Aktivity ve třídě jsou rozděleny takto:

 • V průběhu 20 měsíců, třídy v pátek odpoledne a na plný úvazek v sobotu, každé dva týdny.
 • Až dva týdny intenzivní tříd v zahraničí, ve vybraných regionech.
 • Přísný program, který umožňuje kombinovat mezinárodní standardní studie s jejich prací.
 • Mezinárodní přednášky a mezinárodní konkurenceschopnosti semináře.
 • Inovativní sekvence: směr společnost, organizaci a provádění mezinárodní standard.
 • Konečný MBA, který tvoří a transformuje profesní, občana a společnosti, získání celostní a mezinárodní vize
 • Dokončení projektu: podnikatelský záměr použít.
 • využít možnosti úvěru až do výše 4 volitelných pro studenty, kteří se později připojí Professional Master in Business Management.

Odhaduje se, průměrné závazek 10 hodin týdně jednotlivých studií.

Nové poznatky s inovačním programem!

EMBA_Diagrama
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Launched in 1980, the Future Studies Program supports both public and private organizations in improving their planning processes to better forecast and deal with changes in their business environment ... Čtěte více

Launched in 1980, the Future Studies Program supports both public and private organizations in improving their planning processes to better forecast and deal with changes in their business environment and implement opportunities for the construction of their desired future. PROFUTURO is responsible for the premium international MBA programs in Brazil. Our team works with the highest international standard in providing MBAs and short duration programs, as well as in-company courses, designed to meet each individual company’s needs. The extensive background in research, contributes significantly to companies with consulting knowledge backed by advanced prospective methodologies adequate to the specific characteristics and conditions they face. Méně
Sao Paulo , Sao Paulo + 1 Více Méně

Akreditace