MBA Mezinárodní řízení podniku

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

MBA mezinárodní obchodní management

HFU MBA kombinuje špičkové kurikulum vyučované výhradně v angličtině dynamickou a mezinárodně zkušenou fakultou. HFU Business School je fakultou Hochschule Furtwangen University, státní univerzity v malebném jižním Německu.

Náš program MBA je zaměřen na řízení podnikání na globálních trzích. Vyzývá studenty, aby přemýšleli a žili globálně podle svého umístění na křižovatce Evropy. Organizační vedení, strategické řízení a správa kulturní rozmanitosti jsou silnými stránkami programu a připravují studenta na úspěch jako budoucí profesionálové v obchodních podnicích působících přes mezinárodní hranice.

Mezinárodní umístění

Program se nachází v srdci Evropy a soustavně přitahuje studenty z celého světa. Kurzy se obvykle skládají z 80% zahraničních studentů a vytvářejí jedinečný multikulturní zážitek na okraji Černého lesa a do hodiny jízdy do Francie, Švýcarska, Rakouska a tří hodin do Itálie.

Globální partneři

Tento region je domovem mnoha předních světových společností, včetně Porsche, Daimler, SAP, Bosch, Aesculap a Hugo Boss. Naši studenti mohou očekávat, že budou vystaveni těmto společnostem prostřednictvím exkurzí, spolupráce na dizertačních pracích a postgraduálních stáží. Mnoho našich zahraničních absolventů pokračovalo v práci pro tyto a další takové společnosti, jako jsou Hewlett-Packard Europe, Adidas, Puma a Marquardt, v rámci svých rozšířených mezinárodních obchodních zkušeností zde.

138251_20131016_HFU_Schwenningen_Studenten_00000000949.jpg

Pokročilé výukové metody

HFU je špičková univerzita aplikovaných věd, o čemž svědčí nedávné průzkumy škol. Náš program MBA nabízí mnoho výhod.

Mezi nimi je naše malá velikost třídy omezená na 15 studentů, zajišťující intenzivní vzdělávací prostředí, úzkou interakci s kolegy a profesory a personalizovanou pozornost od fakulty a podpůrného personálu.

Náš výukový přístup zahrnuje inovativní metody, jako jsou praktické obchodní simulace a projekty spolupráce s partnerskými univerzitami po celém světě. To je výzva pro naše studenty, aby účinně zvládali kulturní rozdíly, geografické dislokace a dokonce soupeřili o zájmy v situacích v reálném světě při práci na dosahování obchodních cílů.

Program zahrnuje denní studium, které umožňuje studentovi užívat si běžného života v areálu školy a víkendy, které prozkoumávají mnoho rekreačních a kulturních nabídek v regionu.

Globální příprava

Nakonec vám MBA z HFU Business School poskytne výjimečnou nadaci „Made in Germany“ pro kariéru v mezinárodním podnikání v celosvětových společnostech po celém světě. Náš program MBA je plně akreditován ACQUINem, akreditovaným, certifikačním a zabezpečovacím institutem , oficiálním řídícím orgánem, který zajišťuje, aby obchodní tituly vydané na německých univerzitách splňovaly vysoké mezinárodní akademické standardy. Náš titul MBA byl nezávisle potvrzen pro rovnocennost v zemích jako USA a Kanada a je plně uznáván ve všech zemích Evropské unie.

138250_20131016_HFU_Schwenningen_Studenten_00000001093.jpg

Kritéria přijetí

Účelem přijímacích kritérií je zajistit, aby studenti měli odpovídající kvalifikaci, akademické vzdělání a pracovní zkušenosti, aby mohli plně využívat a aktivně přispívat k programu. Požadavky jsou:

Vysokoškolský titul s průměrným bodovým průměrem nad průměrem (GPA)

Pracovní praxe zahrnující alespoň 24 měsíců příslušné odborné praxe v podnikatelském prostředí po ukončení studia (studentské stáže nebo letní práce se nezohledňují).

Znalost angličtiny v písemné a mluvené formě, jak je uvedeno v

- TOEFL (naše ETS kódové číslo je 8221)

- IELTS

Zkouška se nevyžaduje u uchazečů, kteří promovali ve Velké Británii, Irsku, Severní Americe, Austrálii a na Novém Zélandu.

Přijímací zkouška na postgraduální studium (GMAT)

Uchazeči nemusí absolvovat zkoušku GMAT. Jsou však vyzváni, aby tak učinili. Žadatelům, kteří dosáhli vysokého skóre v GMAT, může být při výběru dána přednost. Aktuální průměrné skóre pro GMAT je asi 600. Dobří kandidáti na MBA obvykle toto skóre překročí.

Naše kódové číslo GMAT je 7032

138252_20131016_HFU_Schwenningen_Studenten_00000000614.jpg

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Furtwangen University (HFU) is one of Germany's leading universities and recognised for its excellence in the following areas: High quality and innovation in teaching Strong practical focus through c ... Čtěte více

Furtwangen University (HFU) is one of Germany's leading universities and recognised for its excellence in the following areas: High quality and innovation in teaching Strong practical focus through collaboration with industry International focus Applied research Continuing education and lifelong learning Qualifications and motivation Social responsibility and safeguarding of the future Méně
Villingen-Schwenningen , Baden-Baden , Furtwangen + 2 Více Méně