MBA Mezinárodní řízení podniku

Centria University of Applied Sciences

Popis programu

Read the Official Description

MBA Mezinárodní řízení podniku

Centria University of Applied Sciences

Master of Business Administration - Mezinárodní řízení podniku Centria University of Applied Sciences

  • Kvalifikace: magisterský titul v oboru obchodní management (90 kreditů)
  • Studijní místa: 20
  • Doba aplikace: 2020

Cílem programu je poskytnout školení pro specializované a řídící úkoly v podnicích působících na mezinárodní úrovni. Některé nabízené kurzy souvisejí s cestovním ruchem a řízením událostí. Magisterský titul je realizován na dvouletém časovém limitu. Druhý cyklus magisterského studia na univerzitě aplikovaných věd je druhým stupněm evropského vysokoškolského vzdělání a poskytuje stejnou kvalifikaci pro obecní a státní úředníky jako magisterský titul na univerzitě.

Pro koho je studijní program?

Jste oprávněni, pokud máte vysokoškolské vzdělání ve Finsku nebo vysokoškolské vzdělání v oboru studia ukončené mimo Finsko. Také musíte mít alespoň tři roky praxe v oboru podnikání a správy a znalost anglického jazyka potřebné pro studium.

Jaké jsou cíle programu? Cílem programu je zvýšit odborné znalosti v oblasti mezinárodního cestovního ruchu a řízení událostí. Po absolvování programu se student rozrostl do profesionálního managementu, schopného samostatného rozhodování, práce s managementem nebo náročných odborných úkolů v podnicích působících na mezinárodním trhu nebo v oblasti cestovního ruchu a plánování událostí.

Jak jsou studie organizovány?

Používají se metody multimodálního učení. Kurzy jsou většinou nabízeny online, včetně dvou dvoudenních zasedání v průměru za kurz. Důraz je kladen na samostatnou práci, stejně jako na řešení úkolů vzdáleného učení a rozvojových projektů. Práce jako vývojový projekt je nezbytnou součástí studií. Obsah studií

Studie v prvním jarním období se zaměřují na řízení cestovního ruchu a událostí a na podzim na téma mezinárodní podnikání a řízení. Závěrečná práce se skládá z developerského projektu, který provádí podnikatelská nebo jiná organizace. Příloha vpravo ukazuje strukturu studia.

Profesní profily

Většina absolventů programu pracuje na různých odborných nebo manažerských pozicích v oblasti podnikání, cestovního ruchu a událostí. Podle finských právních předpisů osoba, která získala magisterský titul na univerzitě aplikovaných věd, je způsobilá pro funkce nebo funkce ve veřejném sektoru, pro které je kvalifikační požadavek prvním stupněm / druhým cyklem. V některých případech požadavek na kvalifikaci zahrnuje dokončení studia v některých specifických oborech studia.

Způsob studia

Kurzy programu jsou vyučovány v pátek odpoledne a soboty, částečně online, což umožňuje studentům pracovat během studia.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace July 2, 2018
Doba a cena
This course is
Studium v kampusu
Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Led. 2020
Duration
Délka trvání
2 let
Kombinované
Price
Cena
6,000 EUR
Poplatky se vztahují pouze na studenty mimo EU. Přečtěte si více o školních poplatcích a stipendích na našich webových stránkách.
Information
Deadline
Locations
Finsko - Jakobstad
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Finsko - Kokkola
Datum začátku : Led. 2020
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Finsko - Jakobstad
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Led. 2020
Finsko - Kokkola
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MBA in Finland - Centria UAS