MBA - Master of Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Plnění v podnikání

Naše Bristol MBA připravuje manažery na měnící se požadavky globálního trhu a rostoucí výzvy současného podnikání. Získáte praktický náhled na klíčové problémy, kterým dnes organizace čelí, a prozkoumáte klíčové metodiky relevantní pro skutečný svět.

Povzbuzujeme vás, abyste zodpovědně mysleli na podnikání, vytvářeli udržitelnou hodnotu pro podnikání a společnost obecně a přispívali ke zdravému hospodářství.

MBA vám pomůže lépe vyhlídky, platy a nakonec další plnění v podnikání. Naše MBA je zakotvena v reálném světě podnikání a byla pečlivě navržena tak, aby vám poskytla praktický pohled na klíčové problémy, kterým čelí organizace dnes ve všech částech světa.

Tento kurz může mít hluboký dopad na vaši kariéru, pomáhá vám překročit svůj potenciál a připravit se na výzvy, které před námi budou. Naše dobře zavedené mezinárodní kontakty pomáhají transformovat studenty Bristol MBA na efektivní obchodní lídry s globálním výhledem.

Lidé se rozhodnou pro studium MBA z různých důvodů a s různými výsledky. Náš kurz je odborně zaměřený a umožňuje vám přizpůsobit své studium tak, aby bylo možné rozvíjet oblasti znalostí relevantní pro váš plán kariéry, splnit vaše konkrétní cíle a formovat vaši budoucnost.

Ať už se chcete dostat z kurzu, bude to náročné a náročné - předpoklad je věnování, energie a nadšení.

Obsah

Uvedené volitelné moduly jsou ty, které budou s největší pravděpodobností dostupné, ale mohou se změnit.

Bristol MBA vám bude dobře sloužit ve vašem každodenním podnikání, stejně jako vám poskytne pas k vyšší kariéře.

Budete studovat:

 • Analýza zákazníků a mezinárodního trhu
 • Strategie a implementace
 • Řízení lidí v globálním kontextu
 • Vedení, složitost a změna
 • Finanční rozhodování
 • Systémy, konstrukce a operace
 • Profesní a akademický rozvoj Integrovaný výukový program MBA
 • Vedení výzkumu založeného na důkazech

Plus volitelné moduly z (číslo závislé na požadavcích na úvěr):

 • Globální finanční strategie
 • Rizika a udržitelnost v globálních operacích
 • Řízení projektů v komplexním světě
 • Kreativita a inovace
 • Poradenství v oblasti řízení
 • Koučování a mentoring
 • Globalizace a zákon
 • Digitální obchodní informační systémy
 • Rozvíjející se trhy: Nový světový řád

Po dokončení studia budete studovat:

 • Výkonná dizertační práce / konzultační práce

Můžete se rozhodnout pracovat na výzkumném projektu, který odpovídá vašim zájmům a ambicím. Případně můžete provést konzultační výzkumný projekt zaměřený na potřeby klienta, podrobit své dovednosti a přizpůsobivost testu.

Kromě toho vás modul Profesionalita a akademický rozvoj integrující modul MBA Learning Experience Research podpoří v průběhu celého kurzu a rozvine vaše osobní a výzkumné dovednosti podle vašich konkrétních potřeb.

Univerzita neustále rozšiřuje naši nabídku tím, že reaguje na zpětnou vazbu od našich studentů a dalších zainteresovaných stran a zajišťuje, že učební osnovy jsou aktuální a naši absolventi jsou vybaveni znalostmi a dovednostmi, které potřebují pro reálný svět. To může vést ke změně kurzu. Pokud budou schváleny změny kurzu, budeme vás informovat.

Učení a výuka

Bristol MBA je proaktivní studijní zážitek, takže i když existují nějaké třídní a individuální sezení, jsou tyto kombinovány s jednotlivými výzkumnými projekty a aplikovanou studií. Náš přístup je praktický a praktický a zaměřuje se na rozvoj konkrétních osobních a profesních dovedností.

Důležitou součástí kurzu je modul Integrated Professional Skills and Research Methods. To je tkané v celém programu, spojující různé prvky dohromady. Integrované odborné dovednosti a výzkumné metody se zaměřují na plánování osobního rozvoje, reflexní učení a vytváření portfolia. Jste povzbuzováni k tomu, abyste navrhli studijní program na míru přizpůsobený vašim profesním a osobním podmínkám.

Spolupráce je přímo v srdci všeho, co děláme, s personálem a studenty sdílejícími znalosti a zkušenosti z jejich obchodních světů. Studenti Bristol MBA se učí prostřednictvím syndikátních prací, skupinových a individuálních prezentací, studentských skupin seminářů, případových studií, zkušenostního učení, hry na hraní a podnikových simulací.

Posouzení

Hodnocení pro MBA v Bristolu je směsí pracovních úkolů (mini-projektů pod dohledem), zkoušek, prezentací / vivas a vaší disertační práce.

Vstupní požadavky

Budete potřebovat:

 • vyznamenání (minimálně 2: 2) od uznávané vysoké školy nebo ekvivalent od uznané zahraniční instituce
 • 18 měsíců praxe po ukončení studia.

Pokud nemáte vyznamenání, může být postačující odborná kvalifikace v kombinaci s manažerskou zkušeností, proto prosím uveďte podrobnosti ve své žádosti.

Vaše žádost by měla obsahovat podrobné odpovědi na níže uvedené otázky:

 • Proč jste se rozhodli absolvovat MBA v tomto bodě své kariéry? (Maximálně 150 slov).
 • Proč jste se rozhodli studovat MBA na UWE Bristol? (Maximálně 150 slov).
 • Jaké poznatky, osobní vlastnosti a dovednosti byste do tohoto kurzu přinesli? (Maximálně 150 slov).
 • Co máte v úmyslu udělat po dokončení tohoto kurzu? (Maximálně 150 slov).
 • Popište prosím své minulé zkušenosti v rámci organizací, včetně placené práce, dobrovolné práce, rodinného podnikání, podnikatelských projektů atd. Zaměřte se zejména na projekty, ve kterých jste spolupracovali s jinými lidmi nebo institucemi nebo organizacemi (max. 300 slov).
Požadavky anglického jazyka

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, budete muset splnit minimální požadavky anglického jazyka pro domácí kancelář a UWE Bristol, jako je například mezinárodní test anglického jazyka (IELTS) 6.5 s minimem 5,5 ve všech složkách.

Kariéra / další studium

Kurz Bristol MBA vám pomůže posunout svou kariéru vpřed a poskytne vám příslušné dovednosti, zkušenosti a sítě, abyste se stali lídrem ve vybrané oblasti podnikání.

Naše oceňovaná kariérní služba vám pomůže rozvinout váš pracovní potenciál prostřednictvím kariérového koučování, nabídky volných pracovních stáží, stáží, pracovních míst, globálních příležitostí, dobrovolnictví a komunitních aktivit a podpory podnikatelských aktivit a přístupu k zaměstnavatelským akcím.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real- ... Čtěte více

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real-world impact to shape higher education and research policy for the benefit of our students and business and civic partners. We innovate together, learn from each other and support every member to transform lives and deliver growth. Méně