Přečtěte si oficiální popis

"Mezinárodní Full Time MBA pro ambiciózní mezinárodní Minded MBA studentů 'Nahrávka Wittenborg Master of Business Administration je titul MBA zaměřen především na studenty s non-obchodní administrativa bakalářského studia, kteří měli alespoň 2 roky zkušeností s prací v podnicích a organizacích v roli, která spravuje lidi nebo procesy, nebo obojí. Kandidáti na Wittenborg MBA bude mluvit dobře anglicky a pracovali v mezinárodním prostředí.

Wittenborg MBA studijní program je zaměřen na poskytování absolventům s dovedností a schopností plnit vedoucí pozice v oblasti obchodní administrativy, a to jak ve veřejném i soukromém sektoru. Tyto pozice mohou zahrnovat řízení nebo pozice tvorby politik ve velkých organizacích, stejně jako pozice řízení v malých a středních podniků (MSP). Cílem je, aby studenti byli schopni kritické analyzovat a hodnotit různé vývoj v rámci organizace, tak, aby mohly tvořit, vytvářet a podněcovat politiky, vize a cíle a řešení v rámci této organizace. Měly by být schopny analyzovat strategické procesy a vize společnosti nebo organizace a pomocí této analýzy aplikovat a implementovat nástroje pro inovace, optimalizaci a (re) konstrukce jsou tyto procesy s vestavěnou přístup. Z mezinárodního hlediska by měli studenti naučí analyzovat prostředí, ve kterém se ocitli, a přizpůsobit své chování a role v závislosti na makro a mikro prostředí, které se ocitnou v.

Vstupní požadavky

Požadavky na přijetí (kritéria) pro MBA jsou následující:

  • bakalářský titul nebo ekvivalent uznána kvalifikace
  • Žadatelé jsou žádáni, aby poskytovat akademické reference z předchozího vzdělávacího institutu
  • Není nutné, aby získali bakalářský titul z oblasti Business Administration, avšak ve svých studijních studenti musí absolvovat akademický kus práce (finálního projektu nebo disertační práce), který zobrazuje míru akademického psaní a výzkumné praxe
  • minimálně 3 roky praxe v oboru (po bakalářský titul)
  • 5 let praxe v oboru preferované
  • Žadatelé jsou žádáni, aby poskytnout reference od společnosti nebo organizace, kde pracovali

Anglický jazyk Požadavky

IELTS 6.5 nebo TOEFL ekvivalent.

Výběrové řízení

Neexistuje žádné specifické výběrové řízení pro studenty, kteří chtějí vstoupit do MBA, nicméně non-EU (Visa) studenti jsou "screening" podle jejich zázemí, aby ústavu, aby bylo možné zaručit jejich imigrační status.

Po projekci se skládá z rozhovoru, sběr a korelace všech IND požadované dokumenty, včetně prokázání dostatečných finančních prostředků, s přihlédnutím k případným stipendií poskytovaných Wittenborg (Orange Tulip stipendium, například) nebo třetích stran (NUFFIC, EU, atd.)

MBA Posílení svou kariéru!

Absolventi MBA jsou často velmi rychle do vyšších manažerských pozic, a to MBA program je určen pro ty, kteří chtějí vykonávat vyšší manažerské pozice, nebo jako příprava pro další studium v ​​podnikání, jako je DBA, nebo PhD.

MBA se bude dále kariéry

  • Holandské nebo jiné absolventi EU, kteří pracují v organizaci, vedení lidí nebo procesů, a hledají pro zlepšení jejich kariérních příležitostí v rámci své aktuální poloze zaměstnanosti. Tito studenti jsou podporovány ze strany svého zaměstnavatele a mohou studovat program na částečný úvazek;
  • Holandské nebo jiné EU absolventi, kteří pracují v organizaci, vedení lidí nebo procesů, a hledají pro program MBA na plný úvazek, který zvýší jejich zaměstnatelnost šance na mezinárodním trhu;
  • Mezinárodní absolventi v Nizozemsku, kteří mají dokončili bakalářský titul a pracovali v organizaci s odpovědností vedení lidí nebo procesů, kteří kladou důraz na zlepšování kariérních příležitostí, buď na základě jejich současného zaměstnavatele, nebo při hledání nové příležitosti;
  • Zahraniční studenti po celém světě, od obchodních nebo non-obchodních oblastí, s osvědčenou řadu let vedení lidí či procesů v rámci organizace. Tito studenti hledají anglicky učil, mezinárodně orientované MBA program, který může umožnit zlepšit své kariérní vyhlídky na trhu práce ať už doma, nebo v Nizozemsku, a to buď v jejich současného zaměstnavatele nebo nové organizace, a případně pokračovat ve své studium na vyšší úrovni.
Program se vyučuje na:
Angličtina
Wittenborg University of Applied Sciences

Zobraz 5 více kurzů z Wittenborg University of Applied Sciences »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
14,300 EUR
stipendia Možné
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date