Dnešní společnost se vyvíjí stálým tempem. Každý den, různé problémy a výzvy objeví, takže rozvoj podniků nejisté cesty. Aby se růst a přispět k světové pokroku, musí podniky předložit nová řešení na trhu a obchodní kultury, nikdy ignorovat skutečný účel každé společnosti: přispívat k obecnému blahu.

Cílem Full-time magisterský program v oboru Business Administration je umožnit každému účastníkovi se silnými vůdčími schopnostmi v mezinárodním a multikulturním kontextu. Studenti získají znalosti a dovednosti o obchodní administrativa, poradenství, stejně jako hodnocení firem, tímto budou moci uplatnit své získané dovednosti v reálných situacích.

UCAM je Full-time MBA byl určen zejména pro lidi s touhou postoupit svou kariéru v oblasti obchodu a rozhodování.

Základní cíl z tohoto magisterského programu jsou mezinárodní a španělské absolventů vysokých škol z různých akademických prostředí, jako jsou práva, komunikace, inženýrství, umění, zdraví, výživa, maloobchod nebo fyzickou aktivitu, snaží se získat pokročilé znalosti v oboru obchodní administrativa, hodnocení a poradenství jakož i obecné řízení, formulaci strategie a plánování kapacit.

Pro absolventy s předchozími zkušenostmi v této oblasti, bude MBA bude příležitost osvěžit své znalosti a přidat nové pohledy na jejich zaměření na základě cílů a hodnot, které program odráží.

Studenti by měli být připraveni pracovat a souvisí s kamarády z různých zemí, kultur a prostředí v multikulturním prostředí, které vykreslují globalizovaném světě, ve kterém žijeme. Full-time MBA se zaměřuje na lidi, kteří jsou ochotni vést přispět lidstvu a zapojit se do společenského a ekonomického udržitelného rozvoje. Studenti by měli skutečně chtějí stát vůdci empatie a etika, který dal upřímnou snahu do projektů, které se zabývají. Kromě toho by budoucí absolventi schopni tvrdě pracovat a inspirovat ostatní jako vzor, ​​ukázat týmového ducha a byly ochotny pomáhat ostatním uspět v jejich úsilí.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Spanish (Spain)

Zobraz 2 více kurzů z UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Price
8,900 EUR
8900 Kč Občané ze zemí mimo EU
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date