MBA Marketing

Všeobecné informace

Popis programu

Baltimore MBA - výkonný, flexibilní a navržený Vaším.

University of Baltimore MBA je navržen s vámi (a vaším zaměstnavatelem) v mysli. Máte možnost učit se v tradiční učebně, on-line nebo obojí - je to vaše volba. Cokoliv se rozhodnete, učíte se spolu s dalšími studenty, kteří hledají profesionální růst, stejně jako vy.

Požadavky na program

36-48 kreditní program včetně Capstone a výběr z 11 oblastí specializace.

Flexibilní možnosti

K dispozici plně online, v tradiční učebně nebo jako směs obou.

Programové náklady

Výuka je 840 dolarů za úvěr ve státě, 1 172 dolarů mimo stát. Online MBA studenti a regionální obyvatelé platit v-stát sazba.

Překročení očekávání.

Naši studenti nám říkají, že překonáváme jejich očekávání v pěti klíčových oblastech: osobním rozvoji, rozvíjení jejich znalostí / technických dovedností, zvýšením jejich platů, větší viditelností v organizacích a zaměstnáním.

(Zdroj: 2016 interní přehled aktuálního studenta MBA)

Akreditace AACSB International zajišťuje, že Vám nabízíme kvalitní program, který vám může pomoci dnes - ale nakonec vám poskytne znalosti a dovednosti pro zítra.

Marketing

Marketingové znalosti a dovednosti, které získáte v této specializaci, jsou určeny pro celoživotní hodnotu jak na domácí, tak i na celosvětové úrovni. Marketingová specializace MBA vás připravuje k lepšímu pochopení strategií spojených s vytvářením hodnoty zákazníků. Rozšiřujete své podnikatelské dovednosti v oblasti marketingu a posilujete své analytické dovednosti. Budete seznámeni s rychle se měnícím světem marketingových komunikací a digitálních médií, které transformují způsob, jakým se zákazníci zabývají značkami.

Specializační kurzy (9 kreditů)

Číslo kurzuPředpoklad: Odborný souhlas 3 MKTG 615 Podnikatelský marketing

Předpoklad: MKTG 605 1.5 MGMT 625 Zákazníci a trhy

Předpoklad: MKTG 605 pro oba.

POZNÁMKA: Která z nich není přijata jako součást pružného jádra: 1,5 kreditů splňuje požadavek Flex Core a 1,5 kreditů splňuje marketingový specializační kredit, když jsou úspěšně dokončeny obě marketingové možnosti flex jádra.
3 MGMT 755 Marketingová komunikace a sociální média

Předpoklad: MKTG 605 3 MGMT 760 Globální marketingové řízení

Předpoklad: MKTG 605 nebo MKTG 640 3 MGMT 762 Analýza příležitostí na trhu

Předpoklad: MKTG 605 nebo povolení instruktora 3 MKTG 770 Vývoj a řízení produktů a značek

Předpoklad: MKTG 605 nebo MKTG 640 3 MKTG 780 Marketingové informace a analýza

Předpoklad: MKTG 605 3 MKTG 797 Zvláštní témata v marketingu

Předpoklad: MKTG 605 nebo MKTG 640 3 MKTG 799 Nezávislá studie

Předpoklad: MKTG 605 3

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Méně