ZKUŠENOST WORLD-CLASS terciárního vzdělávání - v živé EVROPSKÉ UNIE zemi a dvou evropských měst

Proč naše MBA?

Víte, co opravdu chcete: dokončit slušný a obohacující MBA program, učit se nové dovednosti a kompetence, získat in-hluboké znalosti o předmětech, co vás fascinují, a podporovat vaše processional kariéru. Dále, víte, jak k dosažení tohoto cíle je ta vaše: vyhledávat na internetu, zkoumat webové stránky slibně školám, porovnat všechny klady a zápory, a přezkoumat svou volbu s vašimi uzavřené ty. Navíc, na rozdíl od nutnosti tento osobitý cíl a být si vědom toho, jak jej dosáhnout, jste také dostatečně motivováni: současný trh práce zvýhodňuje lidi s různými tituly a diplomy, dobrý MBA prosadí své šance na nalezení lepší postavení, a, to, co je nejdůležitější věc, dobrý MBA otevře svou mysl k slibných příležitostí.

Proč je to tedy, že jste lenošení s vaším rozhodnutím? Zahájením programu MBA je obrovský rozhodnutí. Vy nemůžete dělat to na lehkou váhu. Z tohoto důvodu, navzdory skutečnosti, že váš cíl ukončení zvukového MBA program je v horní části vašich priorit, odložit dělat něco o tom jen proto, že důležité rozhodnutí vyžaduje hodně času, aby i vy jste zaneprázdněný profesionál s rodinnými povinnostmi a, tak jste vždy málo času. V důsledku toho jste odkládat, si nejste jisti, jaký program si vybrat, už nikdy nebudete muset dost času, aby správně zaostřit a usazovat na něco. V důsledku toho, čas plyne a nic se neděje. Na zadní části své mysli si vzpomenete na slova z "Uplynulý s Wind" - Nenechte promarnit čas, protože to je věc život je vyroben z. A nechcete, aby váš život stále nedostatečné, protože objektivních obtíží souvisejících s výběrem vzdělávacích programů.

Máme pro vás dobrou zprávu. Nemusíte přemýšlet moc nad naší MBA - Marketing a programu pro řízení dodávek pro změnu. Zde jsou jeho hlavní výhody: Je velmi kvalitní, učil jsou polské a mezinárodní lektorů a odborníků na základě osnov revidovaném mezinárodními partnery, a běh centrem, který zahrnuje lidi, kteří milovat odraz, praktické použitelnosti, a kteří vědí, že je to hloupé usilovat o to, co je nepravděpodobné, ale je to chvályhodné, a stojí za to se snaží dělat to, co jiní považují za nemožné.

Je založen na formátu studií, které je nejvýhodnější pro MBA Vzdělání: částečný úvazek studie s on-line obsah. Pouze dva pětidenních moduly za semestr. Není třeba ukončit svou práci. Žádný nadměrný tlak na soukromý život. Pokud se nemůžete zúčastnit daného modulu, budete dostávat speciální úkoly a dokončit tento modul za distanční vzdělávání stále ukončení programu včas.

A konečně, je to jeden z nejlepší hodnotu za peníze MBA programy můžete někdy najít. Platíte jen 4000 eur pro celý program (dva semestry).

Věříme, že jste narazili na jednoho z nejlepších vyvážených programů MBA na světě. Samozřejmě, můžete přidat více hodin a prodloužit dobu trvání programu. Možná budete chtít zmírnit s učebními osnovami. Někdo by mohl namítnout, že více modulů za semestr by bylo žádoucí. Přesto jiní mohl doporučit snížení poplatku za studium. Pravdou je, že pokud máte tři proměnné (kvalita, formát a náklady) a chcete je optimalizovat, co dostanete, je do značné míry naše MBA program. Nemůžete zlepšit ne obětovat něco důležitého. kulturní programIf to, co je napsáno výše upoutal vaši pozornost, prosím prozkoumat dále na našich webových stránkách, napište nám dotaz nebo nám zavolejte. Nechceme vás, aby vaše rozhodnutí rychle. Zároveň, doporučujeme vám nebude váhat víc a zapsat se do našeho programu. Jsme si jisti, že zjistíte, že je obohacující a budete chtít, aby ho doporučit svým přátelům.

Program obsahuje kulturní část a get-společně večeře. To je něco, co jsme přidali do programu zdarma, protože jsme pochopili až příliš dobře, že je důležité dělat známosti mezi svými spolužáky a podpoře své obzory v neformálních rozhovorů. Polsko má hodně co nabídnout, pokud jde o kulturních akcích a výbornou kuchyní.

Tvorba přátele není nikdy pozdě! A život je stěží stojí za to žít bez nich.

WSPiA

Program MBA trvá dva semestry, vydělává 60 ECTS a vede k podání projektu MBA. Celkově bude čtyři pětidenní moduly (dva v každém semestru). Zde je to, co budete studovat:

 • Spotřebitelské chování
 • Dodavatelského řetězce modely
 • Podnikové finance
 • Rozhodování
 • Strategické plánování
 • Manažerská ekonomika
 • International Business Strategies
 • Vedení v podnikání
 • marketing
 • Branding a inovace
 • Řízení dodavatelského řetězce Project
 • Právní otázky v podnikání
 • Obchodní jednání
 • Corporate Citizenship
 • Supply Chain Management, IT a logistiky
 • MBA Seminář

Kromě toho bude hodnocení reproduktory přednášky obohatí každý modul.

Zvláštní pozornost věnujeme výběru lektorů. Tři kritéria vystupují jako pro nás nejdůležitější. Lektoři by měli pochopit, co je to individuální přístup k účastníkovi znamená. Kromě toho by měly účinně jednat tohoto porozumění. Individuální přístup znamená motivující účastníky využívat získané znalosti a kompetence v praxi. Mayové a další Mesoamericans znal kolo, ale nebylo nijak použití ve výrobě a dopravě. Samozřejmě, hornatý terén a nedostatek vhodných zvířat může připadat tento nedostatek představivosti, ale bezduché opakování stávajících patters hrála také roli. Naučíme vás, jak vyhodnotit omezení a měnit podmínky, než podlehne k nim.

Dalším kritériem je lektorem je jasné pochopení toho, jak moc teorie, ona / on by měl vložit do jeho / její instrukce. Každý si uvědomuje, že správné rovnováhy je rozhodující zde. A konečně, mezi přednášejícími jsou nejen naše členy fakulty, ale i hostující profesoři / odborníků. Právo stupeň internacionalizace je třetím důležitým kritériem.

Zápis

Přijímacího řízení je rychlé a jednoduché. Zde je vysvětleno, krok za krokem. Můžete vybírat následující dokumenty v elektronické podobě:

 • Vyplněný formulář žádosti (přijaté od nás vytvořené nebo prostřednictvím našich webových stránkách),
 • Kopii vašeho BA / BSC diplom spolu s jeho přepis,
 • Kopii vašeho úředního ID.

Pokud váš diplom a přepis nejsou vydávány v polštině, angličtině, němčině, ruštině nebo ukrajinský, budete muset nám poslat své autorizovaných překladů.

My tě požádat, abyste prokázat svou znalostí angličtiny. Bereme to jako samozřejmost, že jste si vědomi skutečnosti, že studium MBA se vyučuje v angličtině, a že vaše slovem i písmem anglicky by mělo být dost dobré dokončit studium úspěšně. Vezměte prosím na vědomí, že během přijímacího řízení jsme provádět screening velení kandidátů angličtiny. Přijímací výbor obvykle dělá své rozhodnutí za týden nebo dva. Po kladné rozhodnutí, jste poslal dopis o přijetí, pravidel a předpisů studia, dohoda s školou a plán modul.

Nechceme účtovat poplatek za podání žádosti. Právě jste poslat svoji žádost dokumenty a čekají na naše rozhodnutí. Pokud potřebujeme vyjasnit některé věci, budeme Vás kontaktovat. Poté, co přijal, stanete se součástí velké rodiny - sdružení lidí, kteří sice ocení, že je důležité učit asi 24 způsobů tvorby zisku, 12 způsobů, jak se stal velkým obchodním lídrem nebo 7 kroků k vaší profesionální úspěch, mají velký zájem nejen na výkonnost, ale také o pochopení toho, proč určité procesy jsou tam, proč věci jsou uspořádány tímto způsobem a ne jiný, a jak se člověk může a vlastně by se jeho / její talent rozvíjet a plnit jeho / její cíl.

Poplatky za studium MBA

Celý MBA program Kurzovné činí 16000 PLN (což je ekvivalent zhruba 4400 USD nebo 4000 EUR). Můžete ji zaplatit ve dvou splátkách ve výši 8000 PLN (2200 USD nebo 2000 EUR každý). Platby lze provádět bankovním převodem v polských zlotých (PLN), euro (EUR) nebo amerických dolarech (USD). Startovné je 400 PLN (cca 110 USD nebo 100 EUR), která má být zaplacena společně s školné (nebo první splátky školného).

mba
Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Kombinované
Denní studium
Price
4,400 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date