MBA MS v řízení projektů

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

O

Ve spolupráci s Metropolitní akademií Boston University (BU MET) navrhla Luxembourg School Of Business ( LSB ) nový program, který umožní studentům, kteří mají nárok na získání MBA na LSB a mistrem vědy na BU MET. Kombinací LSB MBA s magisterským studijním programem BU MET získáte specializovanější skupinu kompetencí v konkrétní oblasti zájmu, včetně projektového řízení, řízení podnikových rizik a globálního marketingového řízení. Studenti zapsaní do tohoto programu budou mít možnost dokončit oba studijní programy současně.

Tato volba je určena pro profesionály, kteří chtějí doplnit své MBA svou vášeň pro řízení projektů. Studijní plány poskytují studentům potřebné nástroje a techniky pro sledování a sledování nákladů a plánů projektu. Budou rozvíjet schopnost řídit zdroje, komunikaci a komplexní projekty k úspěšnému dokončení v určitém časovém rámci a rozpočtu.


Studenti, kteří absolvují magisterské studium v ​​oblasti projektového řízení, budou schopni prokázat:

 • Zkušenosti s vývojem životního cyklu řízení projektů pro projekty relevantní pro jejich profesní oblast
 • Pokročilé znalosti skupin procesů řízení projektů: Zahájení, plánování, realizace, monitorování a řízení a uzavření
 • Zkušenosti v technikách projektového řízení, zejména plánování projektů, komunikace projektů, odhad a kontrola nákladů, plánování a uzavírání smluv; a analýzy rizik a kvality
 • Znalost pokročilých nástrojů pro odhad a kontrolu nákladů projektu, vývoj a sledování plánů a šablon pro řízení projektů a komunikaci
 • Hluboká znalost strategického plánování a řízení pro velké projekty a programy

Program Weekend-MBA vám umožní nepřetržitě promýšlet a zlepšit každodenní práci.

 • Tato teorie pomůže pochopit věci, které jste se naučil prostřednictvím své pracovní zkušenosti tím, že vám poskytne základy a pokyny.
 • Naše inovativní praktické výukové metody usnadňují přechod z učebny na pracoviště. Každá třída vám poskytne takyways, učení, které lze aplikovat přímo, a tím zlepší vaše výkony v práci.
 • Kromě toho vám to umožní a poskytne vám důvěru, kterou potřebujete k tomu, abyste mohli přijímat obtížné manažerské rozhodnutí.

Proč dvojitý stupeň?

 • Získejte MBA z LSB a magisterské studium ve specializované oblasti z BU MET ve stejném časovém rámci.
 • Studium v ​​Bostonu, které je důsledně hodnoceno jako nejlepší studentské město v USA
 • Přihlaste se do online magisterského programu BU MET, který je podle US News & World Report zařazen mezi 10 nejlepších v zemi pro rok 2017.

Studenti LSB kteří přijali do programu Pathway , absolvují celkem osm kurzů MB MET, z nichž šest bude dokončeno online a budou se účastnit osobních kurzů MBA v Lucembursku. Na konci programu LSB , studenti přijmou poslední dva požadované BU MET kurzy během šesti týdnů letní zasedání na akademické půdě v Bostonu, Massachusetts.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the w ... Čtěte více

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the world. Méně