Read the Official Description

Přehled programu

Přechod světové ekonomiky směrem k uzákonění tržního mechanismu a globalizace znamená zvyšující se vytváření dalších příležitostí pro mladé, ambiciózní a dobře absolventů vysokých škol. Proto by měla význam řízení jako akademická disciplína a profesionální kariéru třeba zdůraznit.

International Management (IM), program nabízí flexibilní a komplexní manažerské vzdělání. Studenti rozvíjet širokou škálu obchodních dovedností a naučit pojmy nezbytné pro efektivní správu různých funkčních oblastí podniku. Program podporuje porozumění pro vzájemné závislosti rozhodování podniku, a jak hodnota může být vytvořena těmito rozhodnutími.

IM program (IM), také má silnou základnu v technologii řízení. Stuttgart je dobře známý jako jeden z nejdůležitějších high-tech oblastí Evropy s takovými společnostmi jako DaimlerChrysler, Bosch, Trumpf a Hewlett-Packard headquartered tady.

IM Program je určen pro budoucí lídry v globální obchodní trhy. Absolventi budou schopni činit informovaná rozhodnutí v komplexním mezinárodním prostředí a komunikovat nejúčinnější techniky řízení a jejich aplikace. Kromě toho budou mít možnost se pohybovat bez námahy mezi různými funkčními oblastmi podniku.

Struktura programu

Celková struktura, do jaké míry vyžaduje úspěšné dokončení 20 předmětů ve čtyřech termínech. Koncentrace v International Management se skládá z dvanácti hřišť ve vyspělých řízení v rámci obecného programu MBA, šest mezinárodní management modulů a dvou volitelných předmětů. Volitelných modulů lze vybrat z řady možností.

V celém programu, studenti také provádět ve společnosti-průmyslu projekty pod vedením trenéra fakulty a manager společnosti. In-Společnost projektu (diplomové práce) je vrcholem prvkem programu SIMT MBA, náročné studenty zahrnout aspekty manažerské teorie a praxe, analyzovat klíčové otázky spojené s hostitelskou organizací a rozvíjet zvuk a původní doporučení k akci. Studenti, v týmech až pět, jsou smíšené, pokud jde o národní původ a předchozích zkušeností, aby cross-kulturní expozice a školení v oblasti práce na projektu.

Skrz svá vysokoškolská studia, studenti mohou také vzít výuce německého jazyka a evropské studijní obory.

Po úspěšném ukončení čtvrtého semestru, bude volitelný stáže poskytnout studentům praktické zkušenosti při práci pro společnost po dobu až čtyř měsíců.

Mezinárodní management koncentrace kurzy k dispozici

  • Projektování International Corporation
  • Mezinárodní řízení lidských zdrojů a podnikatelské etiky
  • Řízení změn
  • Nadnárodní strategie
  • International Business
  • Global Sourcing

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by SIMT - Stuttgart Institute of Management and Technology »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 semestry
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date