Přečtěte si oficiální popis

MBA Mezinárodní potravinářský a agrobinerský průmysl

Vzrůstající globalizace potravinářství zdůraznila potřebu pro manažery se zkušenostmi z sociální, kulturní, výroby a spotřeby podmínek na hlavních světových trzích. Sourcing a zásobování v potravinářském sektoru je stále konkurenceschopný a komplexní.

Tento MBA poskytuje příležitost pro vás získat znalosti a zkušenosti producentů, zpracovatelů, spotřebitelů a tvůrců politik v rámci nejméně dvou hlavních obchodních bloků a trhů na světě.

Stávající a začínající nadnárodní společnosti hledají pro manažery s nadnárodními znalostí a jazykových dovedností, které jsou schopné fungovat spolehlivě a kompetentně v různých regionech světa.

Tento MBA byl vyvinut pro vytvoření kalibru správce potřebné k vyplnění zásadní roli v této složité a dynamické globálního průmyslu. Kurz je zaměřen na jídlo a agrobyznysu průmyslu a poskytuje jedinečnou příležitost pro transatlantické studii dát dotyčné do evropského kontextu nebo USA předmětů řízení. Toho je dosaženo tím, že studuje učil část kurzu v Utah State University, Logan, Utah a na School of Business a podnikání na Royal zemědělské univerzity, Cirencester, UK.

MBA potvrzen a uděluje Královská zemědělská univerzita.

Pro koho je kurz?

Nábor je na celém světě a ideálním kandidátem bude vysoce motivovaní, s titulem obvykle na úrovni 2.1 (nebo ekvivalent) a / nebo podstatné zkušenosti s řízením. Účastníci by měli očekávat, že k dosažení vyšší manažerské pozice ve společnostech, agentur nebo institucí, kde mezinárodní obchod je hlavní aktivitou. To bude vyhovovat i akademici, poradci, projektanti a konzultantů v oblasti obchodu nebo vlády.

MBA poskytuje příležitost ke studiu ve Velké Británii a USA, vytváření obchodních obchodní vazby a možnosti otevření kariéry. Cílem je produkovat absolventy MBA, kteří mají vlastnosti a schopnosti, které daná potravina a agropodnikání průmysl vyžaduje: kompetence v jádru podnikatelských subjektů a zkušeností podmínek na obou stranách Atlantiku, plus prezentační dovednosti a schopnost přispět ke společnosti velmi rychle.

O závodu

Učil prvek předmětu je prováděn na Utah State University (USU), Logan, USA od srpna do prosince a Královské zemědělské univerzity (RAU) od ledna do dubna. Po úspěšném absolvování uvedených modulů v USA, bude RAU akreditují tuto jako předchozího učení a udělí vám akademické kredity, které vám umožní začít studovat základní moduly na RAU. Toto je následované týmu projektu a disertační práce.

Vstupní požadavky

  • Normální požadavek na minimální vstupní bude míra vyznamenání na horní druhé úrovni, nebo ekvivalentní akademická kvalifikace ze srovnatelné mezinárodní instituce.
  • Minimálně dva roky praxe s manažerské odpovědnosti.
  • Starší uchazeči s významnou odpovídající praxe a nižších akademických kvalifikací může být také považována za vstup, po osobním pohovoru s manažerem kurzu.
  • Pokud vaším rodným jazykem není angličtina, budeme akceptovat mezinárodní anglické jazykové zkoušky (IELTS) s minimálním skóre 6,5 průměru s žádným prvkem pod 5,5.
  • Máte-li další kvalifikaci, včetně zámořských cen a alternativních angličtiny kvalifikací, doporučujeme kontaktovat vstupné diskutovat o vhodnosti svého přiznání k zápisu do kurzu.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Royal Agricultural University »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
12 měsíců
Denní studium
Price
15,000 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date