MBA Mezinárodní potravinářský a agrobinerský průmysl

Vzrůstající globalizace potravinářství zdůraznila potřebu pro manažery se zkušenostmi z sociální, kulturní, výroby a spotřeby podmínek na hlavních světových trzích. Sourcing a zásobování v potravinářském sektoru je stále konkurenceschopný a komplexní.

Tento MBA poskytuje příležitost pro vás získat znalosti a zkušenosti producentů, zpracovatelů, spotřebitelů a tvůrců politik v rámci nejméně dvou hlavních obchodních bloků a trhů na světě.

Stávající a začínající nadnárodní společnosti hledají pro manažery s nadnárodními znalostí a jazykových dovedností, které jsou schopné fungovat spolehlivě a kompetentně v různých regionech světa.

Tento MBA byl vyvinut pro vytvoření kalibru správce potřebné k vyplnění zásadní roli v této složité a dynamické globálního průmyslu. Kurz je zaměřen na jídlo a agrobyznysu průmyslu a poskytuje jedinečnou příležitost pro transatlantické studii dát dotyčné do evropského kontextu nebo USA předmětů řízení. Toho je dosaženo tím, že studuje učil část kurzu v Utah State University, Logan, Utah a na School of Business a podnikání na Royal zemědělské univerzity, Cirencester, UK.

MBA potvrzen a uděluje Královská zemědělská univerzita.

Pro koho je kurz?

Nábor je na celém světě a ideálním kandidátem bude vysoce motivovaní, s titulem obvykle na úrovni 2.1 (nebo ekvivalent) a / nebo podstatné zkušenosti s řízením. Účastníci by měli očekávat, že k dosažení vyšší manažerské pozice ve společnostech, agentur nebo institucí, kde mezinárodní obchod je hlavní aktivitou. To bude vyhovovat i akademici, poradci, projektanti a konzultantů v oblasti obchodu nebo vlády.

MBA poskytuje příležitost ke studiu ve Velké Británii a USA, vytváření obchodních obchodní vazby a možnosti otevření kariéry. Cílem je produkovat absolventy MBA, kteří mají vlastnosti a schopnosti, které daná potravina a agropodnikání průmysl vyžaduje: kompetence v jádru podnikatelských subjektů a zkušeností podmínek na obou stranách Atlantiku, plus prezentační dovednosti a schopnost přispět ke společnosti velmi rychle.

O závodu

Učil prvek předmětu je prováděn na Utah State University (USU), Logan, USA od srpna do prosince a Královské zemědělské univerzity (RAU) od ledna do dubna. Po úspěšném absolvování uvedených modulů v USA, bude RAU akreditují tuto jako předchozího učení a udělí vám akademické kredity, které vám umožní začít studovat základní moduly na RAU. Toto je následované týmu projektu a disertační práce.

Vstupní požadavky

  • Normální požadavek na minimální vstupní bude míra vyznamenání na horní druhé úrovni, nebo ekvivalentní akademická kvalifikace ze srovnatelné mezinárodní instituce.
  • Minimálně dva roky praxe s manažerské odpovědnosti.
  • Starší uchazeči s významnou odpovídající praxe a nižších akademických kvalifikací může být také považována za vstup, po osobním pohovoru s manažerem kurzu.
  • Pokud vaším rodným jazykem není angličtina, budeme akceptovat mezinárodní anglické jazykové zkoušky (IELTS) s minimálním skóre 6,5 průměru s žádným prvkem pod 5,5.
  • Máte-li další kvalifikaci, včetně zámořských cen a alternativních angličtiny kvalifikací, doporučujeme kontaktovat vstupné diskutovat o vhodnosti svého přiznání k zápisu do kurzu.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Royal Agricultural University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
12 měsíců
Denní studium
Price
15,000 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date