Read the Official Description

akreditace

Aby bylo možné obsadit nový rozměr v nabídce školení postgraduální International University Menéndez Pelayo (Uimp) a ICEX Španělsko vývozu a investic (přes Business School ICEX-CECO) naplánované nové vydání oficiálního programu z MBA in International Management (dříve Master in International Business Management)V rámci ICEX stipendijního programu.

Španělsko je v zrychleném procesu internacionalizace, díky čemuž je nutné, aby naši mladí profesionálové získat mezinárodní vizi managementu a seznámit se s technikami a nástroji, které jsou specifické, a to zejména v oblasti ekonomie a podnikání. Moderní společnost potřebuje, aby splnila své kultury a jejího řízení globální orientaci, a ne dát hranice nebo uvedení na trh své produkty a služby, nebo nákup a dodávky výrobních vstupů.

Obchodní úspěch do značné míry závisí na schopnosti manažerů a vedoucích pracovníků pro správu tak efektivně, jak je to možné, a v podmínkách globální ekonomické provázanosti, zdroje společnosti, instituce a společnost obecně jsou k dispozici , To vyžaduje profesionály čelit novým výzvám a využívat příležitostí, podnikání, které nabízí globalizace.

CÍLE

MBA vyvíjí pokročilé znalosti a dovednosti v oblasti mezinárodního managementu společnosti, která umožní studentům po absolvování být schopen převzít odpovědnost v oblasti správy a řízení podniku s mezinárodním povolání.

jeho hlavní cíle Jsou to:

  • Vyškolit odborníky, aby vedl proces internacionalizaci svých společností (soukromé i veřejné) organizace, projektování, realizaci a řízení procesu otevírání nových trhů.
  • Přípravu odborníků s rozsáhlými znalostmi o prostředí, ve kterém společnost působí, mezinárodní ekonomickou situaci, institucionálního rámce a mezinárodních norem a dohod a poskytují jasnou představu o procesu hospodářské závislosti, která řídí trhy a sektory a ovlivňuje definici a účinnosti podnikové politiky.
  • Poskytnout doplněk odborného praktického výcviku v zahraničí, získat „in-situ“ Zkušenost příležitosti a problémy předložené různých mezinárodních trzích a skutečných potřeb společnosti, které chtějí vstoupit na ně.

Metodologie

MBA in International Management je absolventem program, skládající se z 75 kreditů, které mají být drženy po dobu 12 měsíců (dva akademické roky). Prvních 60 kreditů (učil a hodnoceny od října do června: 36 týdnů bez překročení indikuje bod 4 článku 4 RD 1125/2003, pokud jde o dobu trvání akademické kurzy) odpovídají věcech strukturovaného mistra v šesti hlavních „akademické Modules“ a „Business Internacionalizace projektu“ provedených ve skupinách, školen a prezentace na konci června. Zbývajících 15 kreditů (které se vyvíjejí od července do září) za práci diplomové práce (TFM), která se bude konat samostatně pod dohledem a se bránil veřejně před soudem v září. To nemůže být v žádném případě představit metriky pro vyhodnocení soud v případě, že student neabsolvovali všechny předměty.

Přirozeným pokračováním tohoto mistra je účast svých absolventů v stipendijního programu Internacionalizace ICEX (osoba, která je součástí učebního plánu Evropské komise). Výběrové řízení pro tento stipendijní program začíná přijetí do tohoto mistra a tato stipendia se udělují pouze na absolventy tohoto pána s nejlepšími akademickými záznamy. Tak, absolventi jsou schopni provádět 45 další kredity zaplacené v hospodářských a obchodních kanceláří velvyslanectví Španělska v zahraničí praktik. Realizace těchto placených stáží, které nejsou součástí řídící jednotky, se odráží v evropském dodatku k diplomu (jako mimořádných úvěrů).

Přičemž tato část času Mistře, tato okolnost by se zabránilo studenti soutěží na stejné úrovni s těmi, kteří zapsáni na plný úvazek, pokud o to požádá vykonávají placené stáže Stipendijní program internacionalizace ICEX, které jsou vyrobeny po ukončení studia (to je nezbytným předpokladem pro Call stipendijního programu Internacionalizace ICEX, které dosáhly v průměru 5 out of 10 v Masters o 75 kreditů z kurzů přijatých v období od října do září).

obsah

Modul I: Mezinárodní ekonomické prostředí (6 ECTS) Code.
100884 Základy ekonomie (2 kredity)
100885 Analýza zemí (2 ECTS)
100886 španělský zahraniční sektor a politika EU (2 ECTS)

Modul II: International Business Strategy (6 ECTS) Code.
100887 Základy obchodní strategie (3 ECTS)
100888 Advanced strategie: případy internacionalizovaných firem (3 ECTS)

Modul III: Marketing a průzkum trhu (14 kreditů) Code.
100889 Business Research (I) - Zdroje ekonomických a obchodních informací (on-line a obličeje) (2 ECTS)
100890 Základy marketingu (2 ECTS)
100891 Business Research (II) - průzkum trhu (3 ECTS)
100892 Mezinárodní marketing (3 ECTS)
100893 Instruments Podpora internacionalizace španělských podnikových programů a hlavních politik ICEX. Kancelářské budovy Španělska v zahraničí (2 ECTS) rozvoj a mezinárodní správu e-Business / E-Business: International provádění a řízení (2 ECTS)

Modul IV: Účetnictví a finance (10 kreditů) Code.
100894 Základy účetnictví a financí (On-line a osobně) (4 ECTS)
100895 mezinárodní finance krátkodobý (2 ECTS)
Financování operací 100,896 střednědobé a dlouhodobé (2 ECTS) financování investic a infrastrukturní projekty / Project Finance (2 ECTS)

Modul V: Mezinárodní právní prostředí (7 ECTS) Code.
100897 Doprava a mezinárodní logistiky (3 ECTS)
100898 Právní prostředí - mezinárodní (2 ECTS)
100899 Mezinárodní daňové (2 ECTS)

Modul VI: Business Communication (Pro mezinárodní obchod) (7 ECTS) zákoníku.
100900 Writing Workshop (On-line a distančního vzdělávání) (2 ECTS)
100905 Manažerské dovednosti (v angličtině) (3 ECTS) Techniky a tržby / Sales a zákazníci správa reklamy (2 ECTS)

modul Volitelné (1 ECTS / předmět). Student musí zapsat do 3 z 25 subjektů z tohoto modulu:

Plocha mezinárodního ekonomického prostředí

Cod.
100907 nařízení a překážek v mezinárodním obchodě
100908 velké výzvy světové ekonomiky (Ne nabídl ve výzvě 2017-2018)

International Business Strategy area

Cod.
100909 Správa a Centrum pro transfer technologií
100910 mezinárodní módní řetězce Strategy
100911 společných podniků a strategických aliancí
100912 Výzvy a příležitosti spojené se změnou klimatu Podnikání a inovace / Podnikání a inovace

Oblast Marketing a průzkum trhu

Cod.
100914 Export franchise
100916 ziskový mezinárodní řízení vztahů se zákazníky
100917 Velcí maloobchodníci ve světě: obchodní modely (Ne nabídl ve výzvě 2017-2018)
100918 postavení značky a strojírenství: Klíčovými nástroji mezinárodní konkurenceschopnosti
100919 Stavební a mezinárodní řízení značky: perspektivní z Made in Spain cestovního ruchu a internacionalizace mezinárodním prodeji zboží a služeb, stavebních a profesionálních služeb

Oblast účetnictví a finance

Cod.
100920 Studium cyklu mezinárodního projektu
100923 Umístění a řízení projektu a mezinárodní výběrová řízení. Mezinárodní finanční instituce
100925 Analýza a řízení rizik mezinárodních projektů

Plocha mezinárodního právního prostředí

Cod.
100926 International Daňové
100927 Ochrana duševního vlastnictví v mezinárodním trhu International Řízení lidských zdrojů / Řízení lidských zdrojů International

Business Communication Area

Cod.
100928 obchodní a firemní komunikace
100929 ICT a komunikace (Ne nabídl ve výzvě 2017-2018)
100930 Institucionální komunikace (Ne nabídl ve výzvě 2017-2018)

Cod. 100931 Internacionalizace Project (Group) (7 ECTS) - prezentace v červnu Cod. 100932 Diplomová práce (individuální) (15 ECTS) - Prezentace a obhajoba v září dalších 45 ECTS stáže v zahraničí: v ekonomické a obchodní kanceláří velvyslanectví Španělska v zahraničí (v druhém roce a v závislosti na dostupnosti). S informativní a neoficiální, budou tyto úvěry se objeví v Evropském Diploma Supplement studenta.

Hodnocení a certifikace

Obecně platí, že bude hodnocení probíhat průběžně pomocí testů či zkoušek v různých předmětech a prostřednictvím realizace projektu internacionalizace (7 ECTS) a práce diplomové práce (15 ECTS), aby se bránil před tribunál složený nejméně ze tří učitelů na konci kurzu.

Studenti mají dva hovory na téma v každém akademickém roce a musí splnit všechny kredity programu nejpozději do tří let. Registrace bude nutně probíhat po kurikulární pořadí osnov.

Student se zavazuje usilovat o titul s akademický úspěch a respekt disciplíny, pravidla koexistence a organizace, vyhodnocování a pravidla neměnnost a jiné regulační vlastní ICEX-Ceco.

Student může být pozastavena a nakonec ztrácejí právo pokračovat v kurzu, a být vyloučen, pokud opakovaně porušuje pravidla soužití a akademická disciplína, neplní minimální založena podpory nepřekročí hodnocení testů, které určí nebo jinak způsobí stanoveny v pravidlech organizace a fungování.

Studentů v Master získané na konci a složit hřiště, oficiální titul Master in International Business Management / MBA v mezinárodním managenent vydaný rektorem Uimp.

Rozvrh hodin

Kurz začíná dne 3. října 2017 a končí týden 24. září 2018 před čtením Magistr Works soudním příkazem.

Obecně platí, že musí student splnit v následujících časech:

  • Skupiny ve zítra: pondělí až pátek od 9:30 do 14:45 hodin
  • Pozdější skupiny: pondělí až pátek od 16:00 do 21:15 hodin

Tyto časy nebrání jiné třídy mohou být naplánovány v různých časech v průběhu programu, pokud je to nutné, pro dokončení tvorby studenta.

vstupné

Vstupné na Master musí mít španělského úředního univerzitního stupně nebo jiný vydaným vysokoškolskou institucí, které patří do evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání (EHEA) opravňující vydávajícího státu pro přístup k výuce magisterské a speciální preferencí pro absolventy v oblasti sociální a právní vědy, vědy a vědy zdraví, inženýrství a architektury.

Mohou být přijati absolventi / as pod mimo vzdělávací systémy EHEA bez uznání jejich stupňů, s výhradou důkazu o úroveň vzdělání rovnocenné s odpovídajícími oficiálních španělský univerzitních diplomů a povolit vydávajícího státu pro přístup k výuce absolvent. Přístup tímto způsobem neznamená v žádném případě schválení titulu, ani jeho uznání pro jiné účely než studium magisterské učení účelům.

A) podmínky přístupu pro studenty Stipendijní program Internacionalizace ICEX

Chcete-li být přijat do Master a získat stipendium a případný vstup do praxe v ekonomické a obchodní kanceláří velvyslanectví Španělska v zahraničí, přísný výběrový proces následuje.

ICEX provádí každoroční veřejnou výzvu, kde proces a kvalifikace kandidátů výběr (http://www.icex.es/becas) ICEX předpokládá náklady na tohoto mistra je popsán s výjimkou sazeb veřejných školnéVšech studentů vybraných v každé výzvě a odměňování během zahraničních stáží pro studenty vstupující na stáž v druhém roce.

B) Podmínky přístupu pro ostatní studenty

Mohou případně nabídnout místa pro přídavné skupiny studentů, které nejsou zahrnuty do stipendijního programu internacionalizace ICEX. Španělských nebo zahraničních studentů musí předložit, v každém případě, na základě výběrového řízení, která je ekvivalentní provádí ICEX a provádí přímo ICEX-Ceco.

V ročníku 2017-2018 jsou k dispozici žádná místa pro tuto dodatečnou skupinu.

výuka

Ve svém vydání 2017-2018 zápisu do řídící jednotky je otevřen pouze pro studenty stipendijního programu Internacionalizace ICEX.

Obě registrační procedury a požadovaná dokumentace musí být k dispozici na www.icex-ceco.es

Program taught in:
španělština
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
12 měsíců
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date