MBA Global Masters of Business Administration s dalšími Pathways v oblasti veřejného zdraví nebo pojištění

Všeobecné informace

Popis programu

Tento globální program MBA, který byl dodán v londýnském kampusu Caledonian University v Glasgow, byl navržen na základě našeho závazku ke společnému dobru a zásadám OSN pro vzdělávání v oblasti odpovědného řízení (PRME). Tento výrazný globální program MBA je navržen pro podnikavé a sociálně smýšlející jednotlivce s ambicemi stát se profesionálním manažerem s instinktem pro vytváření udržitelného podnikání společensky odpovědným způsobem.

Naučíte se, jak vést zevnitř prostřednictvím inovací a kreativního myšlení, a vytvořit z vás vůdce připraveného na zítřejší svět. Po dokončení budete moci identifikovat své vlastní potřeby rozvoje kompetencí, abyste se stali odpovědným vůdcem budoucnosti.

Flexibilní MBA, tento jedinečný program dává studentům příležitost specializovat se v jejich preferované oblasti prostřednictvím výběru z devíti jedinečných volitelných modulů. Studenti mohou také absolvovat MBA (veřejné zdraví) nebo MBA (pojištění), pokud si vyberou moduly specifické pro danou Pathway .

Tento praktický a aplikovaný program poskytuje nahlédnutí do každodenních výzev, s nimiž se manažeři potýkají v celé řadě obchodních organizací a organizací třetího sektoru po celém světě. Klademe důraz na roli, přínos a integraci klíčových obchodních funkcí, aby se zvýšila vaše schopnost navrhovat a poskytovat efektivní strategie pro celou organizaci.

Tento dynamický a náročný program vyžaduje vaši energetickou účast. Stejně jako vy, vaši kolegové budou ambiciózní, vysoce motivovaní a odhodlaní uspět. Těšíme se, až vás uvítáme na programu a do naší globální sítě absolventů společensky odpovědných vůdců.

GCU London přitahuje vynikající absolventy z celého světa a nabízí bezkonkurenční studentské zkušenosti a mezinárodní zaměstnatelnost.

GCU je hrdá na to, že v centru Glasgowa a New Yorku mají špičkové kampusy.

V rámci tohoto programu budete mít příležitost absolvovat dvě týdenní kulturní ponorná období v obou těchto vzrušujících lokalitách (s výhradou vízových omezení).

Naše jedinečné MBA je navrženo s ohledem na potřeby mezinárodního obchodu a společnosti a pomáhá budovat dovednosti, znalosti a zkušenosti potřebné k tomu, aby se stal úspěšným a odpovědným lídrem v manažerských rolích ve všech sektorech.

Co budete studovat

Program Global MBA poskytne studentům základní znalosti o teoriích a postupech řízení.

Globální MBA se zaměřuje na pracovní zkušenosti. Externí zapojení do podnikání je základní součástí osnov MBA.

Studenti si pak mohou vybrat volitelné předměty, aby se specializovali na předmět podle svého výběru.

Moduly

MBA Skills and Toolbox (Core):

 • Odpovědné vedení
 • Metody projektů založených na důkazech
 • Projekt MBA
 • Řízení operací a Analytics pro rozhodování managementu
 • Vytváření organizační hodnoty
 • Firemní občanství v globálním věku
 • Strategické řízení

Volitelné (vyberte jednu):

 • Inovace produktů a služeb a globální logistika
 • Správa změn
 • Principy a teorie praxe veřejného zdraví *
 • Automatizace pojištění, analytika, digitalizace a kybernetická bezpečnost **

Volitelné (vyberte jednu):

 • Inovace a podnikání
 • Přístupy v oblasti sociálního jednání k veřejnému zdraví *
 • Kontinuita podnikání a krizové řízení
 • Globální marketingová strategie
 • Řešení pojištění rizik na rozvíjejících se trzích **

* Chcete-li absolvovat globální MBA (veřejné zdraví), budete muset vybrat oba tyto moduly.

** Chcete-li absolvovat globální MBA (Pojištění), budete si muset vybrat oba tyto moduly.

Kulturní ponorné výlety do Glasgowa a New Yorku

GCU je hrdá na to, že kampusy se nacházejí v centru Glasgowa a New Yorku. Se zřízením Glasgow Caledonian New York College jsme první zahraniční vysokoškolskou institucí, která uděluje tituly v New Yorku.

V rámci tohoto programu budete mít možnost podniknout volitelné kulturní výlety do Glasgowa a New Yorku. *

* Platí smluvní podmínky

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Typické požadavky na vstup

Vyznamenání v první třídě nebo v druhé třídě Spojeného království (nebo rovnocenné).

Každá žádost je však posuzována individuálně. Pokud uchazeči nemají typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale mohou prokázat relevantní pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, mohou být způsobilí pro vstup do tohoto programu prostřednictvím uznávání předchozího vzdělání ze strany univerzity.

U uchazečů se specifickým stupněm podnikání nebo s příslušnými manažerskými zkušenostmi vás může také zajímat náš MBA Luxury Brand Management.

anglický jazyk

Akademické skóre IELTS 6,0 (nebo ekvivalent) bez prvku pod 5,5.

Upozorňujeme, že pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí se vám poskytnout další doklad o znalosti anglického jazyka.

Vybavení

Náš kampus v Londýně poskytuje našim globálním studentům MBA špičkové vzdělávací prostředí a nabízí moderní výukový prostor pro přednášky, skupinové studium a sociální učení.

Tento profesionální postgraduální univerzitní kampus, který se nachází v ultramoderním prostředí v centru města Spitalfields, se nachází v hlavním městě módy a financí v Londýně, navazuje na vysoce kvalitní partnerství v oblasti výuky a průmyslu po celém světě.

Studentské zkušenosti

GCU Londýn sídlí v jednom z nejživějších a kosmopolitnějších měst na světě.

Má to nejlepší z každé kultury, každý zájem a koníček a každou uměleckou formu na dosah ruky. Nejlepší ze všeho je, že GCU London sídlí v jedné z nejzajímavějších a nejrychlejších oblastí v Londýně; Spitalfields, domov legendární Brick Lane, Old Spitalfields, Petticoat Lane Markets a mnoho dalšího.

Areál nabízí jedinečnou škálu kurzů MBA a MSc, vysoce kvalitní výuku a propojení s mezinárodními podniky.

GCU London poskytuje studentům obohacující a rozmanitou studijní zkušenost podloženou živým mezinárodním, intelektuálním a kulturním životem. Přitahujeme studenty z více než 56 zemí, z různých prostředí ze všech koutů světa.

Poplatky a financování

Školné, které platíte, se většinou určuje podle vašeho poplatku.

Školné zahrnuje poplatky za ubytování během volitelných kulturních návštěv kurzu. Přečtěte si úplné podmínky.

Školné 2020/21

 • Domov (včetně Skotska a Evropy): 12 500 GBP
 • Mezinárodní (mimo Evropu): 14 500 GBP

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Pravidla a podmínky

Tyto podmínky stanoví povinnosti GCU a registrovaných studentů, kteří studují na Global Master of Business Administration (MBA), kromě standardních podmínek pro studenty univerzity a případně mezinárodních podmínek univerzity, které stanoví vaše práva a povinnosti, jakož i závazky univerzity vůči vám.

Poslední aktualizace Listopad 2019

Informace o škole

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Čtěte více

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Méně
Glasgow , Londýn + 1 Více Méně