MBA - full-time

Všeobecné informace

Popis programu

Baltimore MBA - Výkonný, flexibilní a Designed by vás.

The University of Baltimore MBA je navržen s vámi (a váš zaměstnavatel) v mysli. Máte možnost si vzít tříd v tradiční třídě, on-line, nebo obojí, je to vaše volba. Ať už se rozhodnete, budete učit se spolu s dalšími studenty, kteří se chtějí profesně růst, stejně jako vy.

AACSB Mezinárodní akreditace zaručuje, že jsme vám nabízí kvalitní program, který vám může pomoci začít, ale v konečném důsledku poskytnout vám znalosti a dovednosti pro zítřek.

Jsme flexibilní, pokud jde o spuštění programu MBA.

ÚČAST třídy na Campus nebo Online Máte šest možností pro vstup do programu-na začátku některého relace, jak je uvedeno výše.

Flexibilní MBA, který vám umožní vytvořit svou budoucnost.

Váš čas - je váš čas.

Budete pracovat na plný úvazek. Budete cestovat párkrát za měsíc. Jste trénoval malou ligu. Co kdyby jste měli flexibilně sledovat svůj MBA a ještě mohl dělat všechny ty věci?

The University of Baltimore má dlouhou historii s obchodní programy, které umožňují zaneprázdnění profesionálové také sledují své vzdělávací cíle, zatímco žijí svůj každodenní život.

Zapsal do programu UB MBA umožňuje zvolit:

  • jak rychle chcete dokončit svůj titul;
  • jak chcete, aby vaše třídy (tradiční učebny, on-line nebo obojí);
  • kolik vyučovacích hodin sezení nebo semestru chcete vzít;
  • Váš obor nebo si můžete vytvořit vlastní ten, který vyhovuje vašim profesní cíle.

Co je flexibilní MBA?

Flexibilní MBA prospívá práci profesionální. Program UB MBA je navržen tak, že můžete protínat i svůj osobní život se svým akademického života.

Mnoho MBA programy jsou na plný úvazek a kohorta bázi, což není vždy snadné pro práci profesionální. Program UB MBA je flexibilní. Studenti si mohou vybrat věnovat všechen svůj čas, aby si vydělávají na míře děje na plný úvazek - nebo se může rozhodnout, že pracovat a vzít tříd, na částečný úvazek.

Co dělá UB MBA-'flexible "?

Všechny třídy UB MBA jsou vyučovány ve večerních hodinách (začíná v 6 hodin), takže to dělá to pro vás snadné se dostat do třídy na akademické půdě, zda si přejete face-to-face kurz.

UB MBA nabízí 50 procent našich kurzů on-line (všechny požadované klíčové požadavky programu jsou online). Naše on-line kurzy jsou vyučovány v asynchronním formátu, takže i když jste v jiném časovém pásmu si může splnit své úkoly nebo vzít své zkoušky.

Můžete se rozhodnout, zda chcete mít kurzy na částečný úvazek nebo na plný úvazek - je to všechno na vás. Nemusíte oznámit kdokoliv. Volí specializaci nebo přizpůsobit své volitelné předměty, aby posílily své kariéry a pomohou splnit vaše osobní cíle.

Máme něco, co bychom rádi nazvali požadavky "Flexibilní jádra" pro ty studenty, kteří mají tendenci přiklánět k podnikové straně nebo mají podnikavosti. Tyto flexibilní základní kurzy mohou být přizpůsobeny tak, aby se vešly vaše profesní cíle.

Některé z těchto kurzů jsou nabízeny v 7-týdenní "bite-sized" formáty. Tyto typy kurzů skutečně zlepšit učení studenta, a to zejména on-line, a vám umožní získat znalosti, které potřebujete přesunout do další úrovně v programu.

Jaké jsou výhody?

Jste pod kontrolou svůj den a mají možnost rozhodnout, jaký druh učení prostředí pro vás pracuje.

Budete mít na plný úvazek fakulty, kteří vědí, jak se učit pracující profesionály, a poskytnout praktické zkušenosti v obchodních scénářů. Navíc jsme najmout profesionály učit kurzy a přinést své odborné znalosti ve specializovaných kurzů.

Zde je vše, co chcete vědět o univerzitě v Baltimore MBA:

To je inspirována reálných podnikatelské výzvy.

Dokud MBA byla nabídnuta na univerzitě v Baltimore, jsme stále potřeby podnikání v mysli. Náš program byl postaven s radou a odborné znalosti podnikatelské sféry Baltimore, našich vážených absolventy a proud a potenciální studenty a fakulty.

Cílem bylo jednoduché a přímočaré: Ať je to reálné. Ať je to relevantní. Ať je to užitečné pro naše studenty, pro nadcházející roky.

Ve vysokém školství, někdy Osnova je vytvořen za zavřenými dveřmi-teorie nemusí vždy jít ruku v ruce s praxí. Náš přístup je jiný. My konzultovat s obchodními představiteli některých z předních společností této oblasti. Zkoumáme studenty a absolventy. Pořádáme focus groups. Provádíme sekundární výzkum. Je nezbytné, aby UB MBA vyhovovaly potřebám studentů, kterým sloužíme a podnikatelské sféry, která je pronajímá.

Jsme si vědomi toho, že existuje silná poptávka po MBA. Jakékoli 21. století absolvent obchodní stupeň, avšak musí se vztahovat na rychle se rozvíjejícím, globálně měřítkem podnikatelského prostředí. Je třeba dosáhnout studentskou populaci, který je připojen prostřednictvím technologie jako žádná jiná generace v historii. Doporučujeme našim studentům, aby požár stopu v podnikání a společenství zeširoka, a to vyžaduje MBA, která je tak flexibilní, jak je použitelný.

Je to dnes řízen nejzávažnějším problémům v podnikání.

Naše MBA je postaven kolem šesti hlavních témat:

  • Řízení inovací a strategie
  • Vedení a řízení lidí
  • Propojení s externími zúčastněnými stranami
  • Správa hodnotového řetězce
  • Řízení výkonnosti a rizik
  • Využití technologie a Business Intelligence.

Každý kurz v programu UB MBA zapadá do alespoň jedné nebo více těchto témat.

Například naši kreativitu a podnikatel myšlení Kurz připravuje studenty k inovátory, zatímco Business Analytics poskytuje znalosti o stále významnější použití velkých objemů dat.

To vám umožňuje vytvořit si vlastní MBA.

Je to tvoje volba. Víme, že se díváte na profesní růst, a naše „ohebný jádro“ umožňuje navázat na podnikatelské či firemní cesty, nebo trochu obojí.

Zatímco tam je sada nezbytných základních předmětů, které všichni studenti musí brát, MBA je "flexibilní jádro" umožňuje studentům zvolit si mezi podnikatelského nebo firemní zaměření.

Například základní sekvence v oblasti financí má student absolvuje finančním řízení za 1,5 úvěry-pak mají možnost vybrat si buď podnikatelského financí nebo Corporate Finance, každý po dobu 1,5 kreditů. Tento přístup dává studentům společný základ učení, co zaměstnavatelé očekávají, jejich současné motivace k výběru zaměření, který vyhovuje jejich potřebám a kariéru.

Můžete si také vybrat z celé řady volitelných předmětů splnit jednu z 10 specializací.

Nabízí formáty třídy "bite-sized".

Většina kurzů MBA jsou 1,5-úvěrových tříd, které se vyučují v sedm-týdenní zasedání. Náš výzkum ukázal, že nejen že studenti chtějí rychlejší, více "stravitelné" kurzy dodávány v různých formátech, ale že tyto typy kurzů skutečně zlepšit učení studenta, zejména on-line.

Třídy, které se vejdou do svého nabitého programu.

MBA je dodáván v šesti sezení v průběhu roku. Kombinace 1,5-úvěrových tříd a kratší sedm týdnů sezení zachovává kvalitu programu a usnadňuje, aby se vešly do tříd svém nabitém programu. To také má potenciál urychlit svůj čas k dokončení programu.

Tradiční 15-týdenní semestry s 3-kreditní kurzy jsou také k dispozici. Pokud jste si nevšimli již Jsi pod kontrolou a volba je na vás.

Je to AACSB International akreditované.

Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání je zlatý standard obchodní škole akreditaci, na celém světě, méně než 5 procent všech obchodních škol na světě, které byly udělil tento punc dokonalosti. Budeme i nadále udržet standardy této akreditace a jsou hrdí na to, říci, že změny v našem MBA zachovat, a dokonce posílit, náš AACSB Mezinárodní akreditace.

Věděl jsi? Pouze jedna třetina z obchodních škol ve Spojených státech mohou nárokovat AACSB Mezinárodní akreditace rozdíl.

Je k dispozici na akademické půdě a na internetu.

MBA dává studentům příležitost, aby třídy na akademické půdě on-line poutavým webové prostředí. A my víme, jak učit a dodat MBA program on-line, po tom všem jsme byli první škola na světě, který nabízí online AACSB akreditované MBA program.

1999 rok jsme zahájili on-line MBA.

Je to úžasná příležitost.

MBA zůstává inteligentní, vysoce ceněný titul. Ve skutečnosti je to pravděpodobně mnohem potřebnější než kdy dřív. Ale stejně jako jakýkoli produkt nebo službu, musí být upraveny požadavky na změny na trhu. Máme MBA, který vás připraví na intenzivní, globálně propojeném světě. Jedná se o MBA vašeho jasný, odměňování budoucnosti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Méně