MBA Executive MBA

Všeobecné informace

Popis programu

EMBA (Exclusive Master in Business Administration) jde nad rámec poskytování pověření; je to pro ty, kteří již mají zaměstnání a hledají odhalení svého skutečného potenciálu pro úspěšný kariérní postup. Je také pro ty, kteří hledají jedinečnou studijní zkušenost, špičkový rozvoj dovedností a efektivní komunikační a vyjednávací schopnosti a myšlenku podnikatelského myšlení pro transformaci podnikání v organizacích soukromého i veřejného sektoru.

Naším posláním je rozvíjet podnikatelské vedoucí pracovníky prostřednictvím aplikovaných osnov založených na dovednostech, inovativního vzdělávacího prostředí a obchodní angažovanosti.

Naše dobře navržené osnovy se solidními obchodně orientovanými kurzy vám pomohou získat současné obchodní znalosti, které můžete využít při své práci.

Pro získání titulu nemusíte opustit práci; náš EMBA vám během víkendů poskytuje flexibilní plán.

Vaši kolegové mají bohaté zkušenosti a dovednosti, které zvýší hodnotu vašich vzdělávacích zkušeností.

Kolektivita ve výuce a učení.

Program EMBA zvyšuje vaši kvalifikaci pro další úroveň vaší kariéry, abyste dosáhli vyšších vedoucích pozic.

Budete mít příležitost spolupracovat s vyššími odborníky z různých prostředí, kteří poskytují skutečné obchodní zkušenosti.

Náš charakteristický program EMBA vám poskytuje kombinaci znalostí a dovedností, které splňují současné obchodní potřeby vedoucích pracovníků a vedoucích pracovníků.

Poslední aktualizace Led 2021

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

In addition to the fact that Sulaiman Al Rajhi Colleges is one of its kind educational institution that enjoys unique access to healthcare education resources globally, our university also stands out ... Čtěte více

In addition to the fact that Sulaiman Al Rajhi Colleges is one of its kind educational institution that enjoys unique access to healthcare education resources globally, our university also stands out for International Course Selection, Unique Study Courses, Latest Curriculum, Opportunity to transfer to Maastricht University at any stage. Méně