MBA, Dubaj

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Ať už vyvažujete osobní nebo profesní závazky a chcete studovat na plný nebo částečný úvazek v Dubaji, jsme připraveni vám pomoci s dosažením vašeho MBA na základě vašich podmínek.

Zde je to vše o celoživotním učení na základě vašich podmínek: koncept, který jsme se snažili zpřístupnit co nejvíce jednotlivcům prostřednictvím našich programů MBA , Masters , pre-doktorandů , programů DBA a PhD .

Víme, že každý student má svůj vlastní jedinečný soubor osobních a profesních okolností, které musí jejich studium zapadnout. Již více než deset let provozujeme náš program MBA v Dubaji a vždy jsme se snažili nabídnout vzdělání, které tuto rovnováhu zasáhne.

Proč Edinburgh Business School , Dubaj?

Jsme celosvětově uznávaná instituce s mezinárodní perspektivou - a to se odráží v celé škole. Učil vysoce kvalifikované a zkušené britské a místní fakulty, naše MBA je plně licencován znalostní a lidský rozvoj úřadu (KHDA). Budete také sdílet třídu s podobně smýšlejícími jednotlivci a připojíte se k naší rostoucí síti globálních profesionálů. Nemluvě o příležitosti strávit týden na našem areálu v Edinburghu.

Struktura programu

MBA s plným úvazkem nebo na částečný úvazek můžete začít v lednu nebo v září. Program prezenčního studia trvá více než jeden rok a každý semestr má dva kurzy. Program na částečný úvazek probíhá po dobu dvou let s přibližně jedním kursem. Každý rok je rozdělen do čtyř akademických podmínek.

Pro absolvování kombinovaného nebo prezenčního programu musíte absolvovat celkem devět kurzů; sedm základních kurzů a dva volitelné předměty . Hlavní kurzy jsou:

  • Účetnictví
  • Ekonomika
  • Finance
  • Marketing
  • Organizační chování
  • Projektový management
  • Strategické plánování.

Zájem?

Vstup do MBA na částečný úvazek a na plný úvazek je přihláškou a přijetím, s dobou příjmu v září a lednu každého roku. Očekává se, že budete mít:

  • uznávaný titul prvního nebo druhého ročníku (nebo kvalifikace považovaná za rovnocennou univerzitou Heriot-Watt)
  • minimálně dvouletá post-kvalifikační odborná praxe na plný úvazek
  • doklad o znalosti anglického jazyka ve formě akademické kvalifikace IELTS 6.5 nebo jiné uznávané kvalifikace HWU.

Použijte nyní

Hodnocení

Všechny kurzy jsou hodnoceny zkouškou Všechny kurzy jsou zkoumány v našich hlavních zkouškách ( diety ) v červnu a prosinci každý rok. Menší zkoušky se konají v březnu a srpnu; kontaktujte nás pro více informací.

54790_Grads_and_Scroll_1.jpg

Poplatky

Naše kalkulačka poplatků vám poskytne přehled o nákladech programu.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte nás. Rádi bychom vás slyšeli.

Dubajský kampus
Edinburgh Business School
Heriot-Wattova univerzita
PO Box 294345
Mezinárodní akademické město Dubaj
Spojené arabské emiráty
Část a plný úvazek MBA
971 (4) 435 8770
DubaiMBA@ebs.hw.ac.uk

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online ... Čtěte více

Edinburgh Business School has been helping working professionals become business leaders for over 25 years, offering high quality and accessible postgraduate programmes in business. Our popular online MBA, Masters, DBA and PhD programmes have accelerated the careers of over 20,000 graduates, with many experiencing an increase in their salaries, promotions within their companies and others starting their own businesses. Méně
Edinburgh , Dubaj , Putrajaya + 2 Více Méně