MBA Data Analytics

Všeobecné informace

Popis programu

Baltimore MBA - výkonný, flexibilní a navržený Vaším.

University of Baltimore MBA je navržen s vámi (a vaším zaměstnavatelem) v mysli. Máte možnost učit se v tradiční učebně, on-line nebo obojí - je to vaše volba. Cokoliv se rozhodnete, učíte se spolu s dalšími studenty, kteří hledají profesionální růst, stejně jako vy.

Požadavky na program

36-48 kreditní program včetně Capstone a výběr z 11 oblastí specializace.

Flexibilní možnosti

K dispozici plně online, v tradiční učebně nebo jako směs obou.

Programové náklady

Výuka je 840 dolarů za úvěr ve státě, 1 172 dolarů mimo stát. Online MBA studenti a regionální obyvatelé platit v-stát sazba.

Překročení očekávání.

Naši studenti nám říkají, že překonáváme jejich očekávání v pěti klíčových oblastech: osobním rozvoji, rozvíjení jejich znalostí / technických dovedností, zvýšením jejich platů, větší viditelností v organizacích a zaměstnáním.

(Zdroj: 2016 interní přehled aktuálního studenta MBA)

Akreditace AACSB International zajišťuje, že Vám nabízíme kvalitní program, který vám může pomoci dnes - ale nakonec vám poskytne znalosti a dovednosti pro zítra.

Analýza dat

S daty a analytickými metodami stále více v poptávce, manažeři neustále syntetizují a využívají vše od dodavatelských řetězců, sociálních sítí, angažovanosti zákazníků, modelování příjmů a seznam pokračuje dál. Specializace MBA v Data Analytics umožňuje studentům stavět na znalostech prediktivní analýzy získaných v základních kurzech MBA a honech do velkých datových principů, které pomáhají v obchodních strategiích. Umožňuje studentům vrátit se na své pracoviště s důvěrou v ruce, aby získali dopad.

Specializační kurzy (9 kreditů)

Požadováno pro specializaci (6 kreditů)

Číslo kurzuPředpoklad: INSS 605 3

Vyberte 3 kredity z následujících položek:

Číslo kurzuPředpoklad: INSS 605 nebo INSS 640. 3 MKTG 780 Marketingové informace a analýza
Předpoklad: MKTG 605 3

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Méně