Přečtěte si oficiální popis

MBA - Corporate Governance a management

Přes jejich důkladné zřetelný odborných znalostí, hodně úspěšných profesionálů s bakalářských titulů v různých disciplínách, kteří začali svou kariéru řízení, nebo kteří se chtějí stát manažeři často chybí manažerské znalosti, které jim umožní řídit lidi a organizace.


Vzhledem k rostoucí poptávce po takovém vzdělávání, únor se rozhodla nabídnout magisterského programu správy a řízení, který je speciálně určen pro vysoce dosažení profesionály, kteří získali své bakalářské tituly v sociálních, technických, přírodních a všech ostatních věd a kteří si přejí učinit další významný krok ve své kariéře.


FEB magisterský program Corporate Governance a management je nabízen jako program MBA dvouleté a je otevřen pro mladé profesionály, kteří již vydělali své vysokoškolské tituly. Je unikátní, protože zahrnuje dva klíčové pole pro úspěšnou kariéru v managementu, tj správy a řízení organizací.


Jako dvouleté plný úvazek program MBA, Corporate Governance a Management program je hlavní úkol. Nicméně, výhody studia na něj jsou značné. V rámci programu se účastníci stavět na dovednosti a znalosti, které již získaly ve svých dřívějších studií a profesního života.

Tento program se týká správy a řízení do hloubky tím, že kombinuje teoretické znalosti v obou oblastech s aplikacemi prakticky orientovaných. Zkoumá nejvíce koncepty up-to-date na všech hlavních obchodních oblastí na pokročilé úrovni, tj strategického řízení, obchodní právo, marketing, finance, správu informací a další. Účastníci rozvíjet obě akademické kvality a praktický dovednosti, které budou potřebovat k úspěchu ve své kariéře.


FEB magisterský program Corporate Governance a management je plně vyučován v angličtině. Program se skládá z:

• 14 základních kurzů, které poskytují komplexní pochopení moderního podnikání;

• 4 volitelných předmětů, které nabízejí jednotlivé profesní specializace;

• diplomové práce, pracovní projekt na bázi, která staví nové učení do práce.


Dvouletý magisterský program Corporate Governance a management nabízí účastníkům, podle toho, co cyklu (bakalářské) míra, která drží, jak oslovit nové profesní výšek.

Vstupní požadavky

• vysokoškolák (bakalářský) stupeň z University College nebo akreditovaným podle země původu;

• schopnost komunikovat v angličtině.Zápis a přijímací řízení


  • Potřebné doklady pro bakalářské uznání studia Univerzity v Mariboru musí být předložena do 1. července.
  • Žádost o zápis do postgraduální studium musí být předložena do 31. srpna.
  • Zápis do doktorského studia se očekává, že se bude konat na konci září.

Život v Mariboru

Maribor, jejíž počátky jako město lze vystopovat až do 13. století, je dnes druhé největší město (95.171 obyvatel v lednu 2011) ze Slovinska a představuje centrum slovinský Štýrsko (Štajerska) regionu.


Maribor leží v objetí zelených pohoří Pohorje a pěstování vinné kopce, na obou stranách řeky Drávy. Pohorje je lyžařské středisko v zimě a místem pro pěší turistiku, cykloturistiku a rekreaci po celý rok. V obci Mariboru se nachází velké množství chráněných přírodních památek: tři regionální / krajinných parků (Dráva, Trije ribniki, Mariborsko jezero), přírodní rezervace (Mariborski otok) a další.


znak Městský byl formován jeho průmyslu, který kdysi provedl významnou roli v slovinské ekonomiky. Kromě toho, Maribor nabízí bohatý a pestrý kulturní zážitek pro obyvatele i návštěvníky. Kromě mnoha kulturních akcí, občané mohou vychutnat krásné a relaxační prostředí městských, jak leží na úpatí pohoří Pohorje, poskytuje několik venkovních aktivit jako je pěší turistika a lyžování.


Speciální akce, jako je například tradiční Golden Fox Trophy, dámské Ski Světového poháru, stejně jako mezinárodní multikulturní festival postní a události kolem Starého révu poskytují zvláště animovaný atmosféru. Maribor je také známý pro své vynikající vína, protože mnoho vinic obklopují město.


Navíc, s jeho univerzitou, Maribor je také městem s význačného intelektuálního potenciálu.


Skutečnost, že město zvolil sám nazýváme "Univerzitní město" naznačuje své povědomí o významu vzdělání a výzkumu v jeho vývoji.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z University of Maribor Faculty of Economics and Business »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
7,800 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date