MBA Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

Rozvíjejte dovednosti v oblasti vedení a budování týmu potřebné k implementaci a koordinaci organizačních činností a řízení změn.

Posuňte svůj titul, aniž byste pozastavili svou kariéru. Tento program MBA vám nabízí konkurenční výhodu potřebnou ke splnění vašich profesních cílů v soukromém, veřejném a vládním sektoru.

Flexibilní učební plán SUNY Oswego vám umožní spojit vaše vášně se základními kurzy. Tato integrovaná přizpůsobivost umožňuje individuální studium na základě vašich cílů.

School of Business at Oswego je akreditována AACSB a uznává excelence fakulty, kvalitu obsahu a podrobné znalosti předmětu.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

You have a life. Whether you want to complete your degree, go to the next level, or explore new passions, SUNY Online is designed to help you succeed on your schedule. With The State University of New ... Čtěte více

You have a life. Whether you want to complete your degree, go to the next level, or explore new passions, SUNY Online is designed to help you succeed on your schedule. With The State University of New York, you have a degree you can trust to help open doors at a cost you can afford. No games or gimmicks - just access to more than 30,000 faculty experts across 64 colleges statewide. It's easy to see why SUNY has more than 3 million proud alumni across the globe who are leaders in fields as diverse as business, healthcare, data science, engineering, and much more. Join the SUNY family today, 100% online, on your time. Méně