MBA - ASEAN obchodní integrace (ASEAN bi)

Všeobecné informace

Popis programu

MBA - ASEAN Business Integration (ASEAN BI) (1,5 roku)


V současné době přijímání žádostí o semestru 1/2013. Stipendia jsou k dispozici.

Program je unikátně navržen pro ty, kteří chtějí získat jak znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru jako manažer střední úrovni a ASEAN Business profesionální. Program je mezinárodní vzdělávací program, který kombinuje obchodní administrativu a ASEAN obchodní integrace oblastí. Dovednosti a znalosti získané při návštěvě tohoto programu člověku umožnit vyniknout v dnešním trhu a zahájení ASEAN Společenství v roce 2015. Konkrétní kurzy v ASEAN Obchodní integrace patří: Přehled ASEAN Business integrace, Správa ASEAN kulturní otázky, ASEAN komunikačních strategií, ASEAN Obchod a obchodování problémy a ASEAN obchodní strategie.Studenti v tomto programu budou:

  • Přečtěte si pozorně ze zámoří hostujících profesorů a odborníky v oblastech podnikání ASEAN.
  • Získejte jedinečnou kombinaci dovedností v oboru Business Administration a ve ASEAN podnikání.
  • Zvýšit profesní dovednosti pro manažerských pozicích středního úrovni v soukromém i veřejném sektoru a v zemích ASEAN.Semestry:


Semestr 1: srpnu-prosince

Semestr 2: leden až květen

Léto: červen až srpen


 
Program Harmonogram:

Sobota a neděle od 09:00 do 16:00

Postgraduální žádostem vyhovět:
DPUIC přijímá Vstupné aplikací v průběhu celého roku; Nicméně, mohou příchozí postgraduální studenti začínají pouze své studium v ​​semestru 1 nebo semestr 2.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

DPUIC is the international college set up by Dhurakij Pundit University to meet the increasing demand for degree courses of international standards taught in English. The reasons for starting it are o ... Čtěte více

DPUIC is the international college set up by Dhurakij Pundit University to meet the increasing demand for degree courses of international standards taught in English. The reasons for starting it are obvious. Each year, hundreds of Thai students spend enormous sums of money to study in universities, colleges and schools overseas. Those with no financial means to go abroad have limited opportunities of getting a tertiary education in English at home. By making such courses available in Bangkok, DPUIC is able to meet their needs and save them time and money as well. Méně