MBA (Master of Business Administration)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

MBA (Master of Business Administration)

Akcelerovaný program Master of Business Administration (MBA) společnosti Slippery Rock University nejen uděluje jeden z nejvyhledávanějších magisterských titulů, je nabízen také v online nebo hybridním formátu a může být dokončen za jeden rok. MBA je nezbytná pro jednotlivce, kteří chtějí konkurenční výhodu v obchodním světě. Kurzy jsou nabízeny online i osobně. SRU nabízí 30 kreditů obecnou koncentraci a 36 kreditů koncentrací v účetnictví / finance nebo management / marketing.

Tento program lze absolvovat na plný nebo částečný úvazek 100% online nebo v Cranberry Township v Pensylvánii v Regionální vzdělávací alianci (RLA) . Tento program nabízíme každý semestr (zima, jaro, léto a podzim).

Popis

Pro ty, kteří mají zájem o postup v kariéře v oblasti řízení, účetnictví a marketingu nebo dokonce chtějí vlastnit vlastní podnikání, pomáhá program MBA na SRU studentům dostat se dopředu a zůstat napřed. Učební plán pokrývá širokou škálu obchodních oblastí, včetně účetnictví, komunikace, ekonomiky a řízení; budování vedení při každé příležitosti. Studenti, kteří se přihlásí do programu, si vybudují pevný základ v podnikání, prozkoumají své profesní zájmy a spolupracují s fakultou a poradci na přípravě na svou ideální kariéru.

Hlavní body

Integrací teorie učebny do reálných obchodních praktik poskytuje program MBA na SRU znalosti a strategie, které profesionálové okamžitě ocení. Nejenže jsou studenti připraveni soutěžit na trhu práce, ale jsou také připraveni vylézt na firemní žebřík nebo začít podnikat.

Základní třídy v našem programu MBA pokrývají různé předměty. Kurzy zahrnují podnikové účetnictví, manažerskou ekonomiku, řízení dodavatelského řetězce a obchodní analýzu a podporu rozhodování. Na základě koncentrace, kterou si studenti vyberou, se volitelné předměty liší od obchodního práva k forenznímu účetnictví.

Program MBU programu SRU má prospěšné pracovníky, protože to je

 • Flexibilní: kurzy dostupné online i na místě po celý rok (léto, podzim, zima, jaro)
 • Pohodlné: nachází se v Regionální vzdělávací alianci v Cranberry Township, Pa.
 • Zrychlený: Získejte titul za pouhý rok
 • Interdisciplinární: zahrnuje kurzy obchodu, analýzy dat a komunikace

Požadavky

Žadatelé musí mít dokončen předběžný kalkul, obchodní statistiku nebo vyšší třídu s hodnotou C nebo vyšší. Předběžný výpočet, statistika podnikání nebo požadavek vyšší úrovně může být upuštěno, pokud kvantitativní skóre GMAT žadatele postačuje, jak to stanovil přijímací výbor.

Chcete-li požádat o program MBA na SRU , studenti musí poskytnout následující materiály:

 • Online aplikace
 • Aplikační poplatek
 • Dva elektronické referenční formuláře (Student je zodpovědný za předání tohoto odkazu hodnotitelům)
 • Oficiální přepisy - bakalářské / postgraduální přepisy všech institucí, kde byl udělen kredit. (Oficiální přepisy musí být zaslány institucí prostřednictvím elektronického přepisu e-share na absolvent.admissions @ SRU .edu nebo poštou - faxové kopie nebudou považovány za oficiální)
 • Životopis
 • Žadatelé musí úspěšně absolvovat GMAT (Graduate Management Admissions Test) s cílovým skóre 450.

GMAT může být upuštěno, pokud:

 1. Student má obchodní vztah s GPA 3,0 nebo vyšší, z regionálně akreditované instituce.
 2. Žadatel prokázal dostatečnou odbornou pracovní praxi, kterou určil přijímací výbor.
 3. Student získal absolventský titul nebo magisterský titul z regionálně akreditované instituce.

Pokud má student méně než 3,0 nebo ekvivalent, bude muset úspěšně dokončit GMAT se skóre 450 nebo vyšší. Výjimky z těchto požadavků mohou být učiněny případ od případu podle uvážení přijímacího výboru.

Zahraniční studenti by se měli obrátit na Úřad pro globální angažovanost, aby zkontrolovali všechny mezinárodní dokumenty a statusy víz.

* Žadatelé musí předložit své dva reference prostřednictvím výše uvedených formulářů wufoo.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage ... Čtěte více

Slippery Rock University, founded in 1889 by the citizens of the borough of Slippery Rock, is the region's premier public residential university. The University is shaped by its normal school heritage and characterized by its commitment to intellectual development, leadership and civic responsibility. Méně