Read the Official Description

náš MBA ročně po celé délce je určen pro studenty, kteří nechtějí čekat, že pracovní zkušenosti začít své postgraduální studium v ​​oblasti obchodu (0-3 roky praxe).

Program nabízí pečlivý základ základy podnikání, které vás připraví vstoupit do oblasti financí, marketingu, poradenství nebo obecného managementu, které poskytují znalosti a dovednosti být lídrem v jakékoliv organizaci nebo vlastní podnikání.

Program kombinuje kombinované semináře, obchodní případy, simulace, včetně možnosti dokončení stáž v podniku teoretických znalostí. Můžete také přizpůsobit své MBA výběru specializace: Finance, marketingu a managementu.

Možnost zahraničních pobytů v létě na jiných prestižních obchodních školách ve Velké Británii nebo USA.

Naše Business School je součástí Universidad Pontificia Comillas, která byla založena v roce 1890, přední instituce s dlouholetou tradicí v oblasti vzdělávání ředitelé, kteří jsou v čele velkých podniků.

Budete studovat v Madridu, epicentrum španělském podniku, kde většina nadnárodních společností, ale také považován za hlavní město umění a zábavy (fantastické muzea, nádherné architektury velkých fotbalových týmů, skvělé jídlo a vibrující noc).

Program taught in:
Angličtina
španělština
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
11 měsíců
Denní studium
Price
22,260 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date