Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.MBA Životní prostředí je dva roky program, který se skládá ze silných základních kurzů, jako je finanční řízení, řízení provozu, marketing management. Hlav… Čtěte více

MBA je o zdaleka nejúspěšnější stupeň 20. století. Podívejte se na amerických statistik. První stupeň nebyl dán, dokud 1900. Na konci 20. století měl 27% podíl na trhu všech absolventské hodnosti rozdávané.

MBA Životní prostředí je dva roky program, který se skládá ze silných základních kurzů, jako je finanční řízení, řízení provozu, marketing management. Hlavními tématy programu jsou řízení životního prostředí, Clean Tech Podnikání, ekologický audit, obchod a změna klimatu a environmentální ekonomie.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Renewables Academy AG (RENAC)
Berlin , Germany

Online magisterský titul MBA Renewables poskytuje Master of Business Administration se zaměřením na obnovitelnou energii a energetickou účinnost.

Online magisterský titul MBA Renewables poskytuje Master of Business Administration se zaměřením na obnovitelnou energii a energetickou účinnost. -
MBA
Online & Campus forma
Kombinované
5 semestry
Angličtina
Říjen 2020
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma