Rozšiřte své odborné znalosti při práci

Ve spolupráci s firmou PAREXEL International nabízí společnost IUBH zbrusu nový program MBA „Řízení klinického výzkumu“.

Tento 6 semestr-dlouho profesionální certifikace používá smíšené a na místě učení s odborníky z oboru PAREXEL International. Postgraduate Certificate v klinickém výzkumu Management poskytuje in-hloubkové znalosti a postřehy o průmyslu klinického výzkumu, od objevování léků na regulační požadavky a správu dat. Náš program kombinuje teorii s praxí a používá autentické případové studie, aby bylo zajištěno efektivní učení a okamžitá aplikace na pracovišti. Absolventi jsou kvalifikovaní pro řízení služeb farmaceutického a lékařského výzkumu.

Fakta

Jaké jsou profesionální vyhlídky jako vedoucí klinického výzkumu?

Manažeři klinického výzkumu jsou zodpovědní za organizaci, koordinaci a provádění klinických studií a také za spojení s externími klienty, výbory a oficiálními partnery. Farmaceutický a lékařský výzkum je průmysl s velkým ekonomickým významem a zároveň vysoce regulovaný. Vytváří proto vysokou poptávku po odbornících, kteří kombinují farmaceutické zázemí s mikro- a makroekonomickými kompetencemi.

Program MBA Clinical Research Management poskytuje zajímavé kariérní příležitosti na úrovni vstupu a managementu pro různou cílovou skupinu:

  • Budoucí vedoucí pracovníci ve farmaceutickém nebo zdravotnickém řízení
  • Biologové nebo vědci, kteří se chtějí specializovat v této oblasti nebo usilují o pozici v managementu
  • Farmaceutický nebo zdravotnický odborník, který se snaží prohloubit své znalosti v oblasti farmaceutického výzkumu a řízení služeb

Distanční studium MBA v IUBH vás dokonale připraví pro vaši roli manažera - poskytnutím nejmodernějších znalostí, zdůrazněním praktické aplikace a zaměřením na jasné cíle. Docházkové části kurzu pořádaného společností PAREXEL International vám poskytují možnost aplikovat obsah kurzu přímo v reálném kontextu společnosti.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z IUBH University of Applied Sciences »

Poslední aktualizace April 6, 2019
Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
6 semestry
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date