Read the Official Description

MBA - řízení veřejných podniků

Veřejné podniky, někdy nazývané také státních podniků, stále zůstává důležitou a také značná část národních ekonomik po celém světě. Zaměstnávají hodně úspěšných profesionálů s in-hloubka zřetelný odborných znalostí, obvykle v technologických oblastech nebo ve veřejné správě, která často chybí manažerské znalosti, které jim umožní úspěšné kariéry řízení. Vzhledem k rostoucí poptávce po takovém vzdělávání FEB se rozhodla nabídnout magisterský program pro správu veřejných podniků, který kombinuje obecné MBA se specifiky veřejných podniků a je speciálně navržen pro vysoce dosažení profesionály, kteří získali své bakalářské tituly v sociálních, technických , přírodní a všechny ostatní vědy a kteří chtějí učinit další významný krok ve své kariéře.


FEB magisterský program Řízení veřejných podniků je nabízen jako dvouletý program MBA a je otevřen pro mladé profesionály, kteří již vydělali své vysokoškolské tituly. Je unikátní, protože zahrnuje dva klíčové pole pro úspěšnou kariéru v managementu, tedy všeobecné znalosti MBA upravena tak, aby veřejné podniky a specifických znalostí klíč podnikových funkcí důležitých pro veřejné podniky.


Program zahrnuje širokou škálu témat od strategického řízení na řízení financí, marketing management, informační management, řízení lidských zdrojů, které organizační teorii, mezinárodního ekonomického řádu a další. Témata jsou zahrnuty do hloubky tím, že kombinuje teoretické znalosti v obou oblastech s aplikacemi prakticky orientovaných. Zkoumá nejvíce koncepty up-to-date ve všech hlavních obchodních oblastech na
pokročilá úroveň. Účastníci rozvíjet obě akademické kvality a praktický dovednosti, které budou potřebovat k úspěchu ve své kariéře.


Jako dva-rok na plný úvazek MBA program FEB magisterský program Řízení veřejných podniků je plně vyučován v angličtině. Program se skládá z:

• 15 základních kurzů, které poskytují komplexní chápání veřejných podniků v rámci národních ekonomik a v globalizovaném světě;

• 3 volitelných předmětů, které nabízejí jednotlivé profesní specializace;

• diplomové práce, pracovní projekt na bázi, která staví nové učení do práce.

Dvouletý magisterský program Řízení veřejných podniků nabízí účastníkům, podle toho, co cyklu (bakalářské) míra, která drží, jak oslovit nové profesní výšek.
V rámci programu se účastníci stavět na dovednosti a znalosti, které již získaly ve svých dřívějších studií a profesního života.

Vstupní požadavky

• vysokoškolák (bakalářský) stupeň z University College nebo akreditovaným podle země původu;

• schopnost komunikovat v angličtině.

Zápis a přijímací řízení

  • Potřebné doklady pro bakalářské uznání studia Univerzity v Mariboru musí být předložena do 1. července.
  • Žádost o zápis do postgraduální studium musí být předložena do 31. srpna.
  • Zápis do doktorského studia se očekává, že se bude konat na konci září.

Život v Mariboru

Maribor, jejíž počátky jako město lze vystopovat až do 13. století, je dnes druhé největší město (95.171 obyvatel v lednu 2011) ze Slovinska a představuje centrum slovinský Štýrsko (Štajerska) regionu.


Maribor leží v objetí zelených pohoří Pohorje a pěstování vinné kopce, na obou stranách řeky Drávy. Pohorje je lyžařské středisko v zimě a místem pro pěší turistiku, cykloturistiku a rekreaci po celý rok. V obci Mariboru se nachází velké množství chráněných přírodních památek: tři regionální / krajinných parků (Dráva, Trije ribniki, Mariborsko jezero), přírodní rezervace (Mariborski otok) a další.


znak Městský byl formován jeho průmyslu, který kdysi provedl významnou roli v slovinské ekonomiky. Kromě toho, Maribor nabízí bohatý a pestrý kulturní zážitek pro obyvatele i návštěvníky. Kromě mnoha kulturních akcí, občané mohou vychutnat krásné a relaxační prostředí městských, jak leží na úpatí pohoří Pohorje, poskytuje několik venkovních aktivit jako je pěší turistika a lyžování.


Speciální akce, jako je například tradiční Golden Fox Trophy, dámské Ski Světového poháru, stejně jako mezinárodní multikulturní festival postní a události kolem Starého révu poskytují zvláště animovaný atmosféru. Maribor je také známý pro své vynikající vína, protože mnoho vinic obklopují město.


Navíc, s jeho univerzitou, Maribor je také městem s význačného intelektuálního potenciálu.


Skutečnost, že město zvolil sám nazýváme "Univerzitní město" naznačuje své povědomí o významu vzdělání a výzkumu v jeho vývoji.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by University of Maribor Faculty of Economics and Business »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
7,800 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019