M.Sc. Absolvent oboru Global Business Management

Všeobecné informace

Popis programu

Program:

M.Sc. v Global Business Management

Doba trvání:

Jeden rok

Dostupnost:

Tato nabídka je k dispozici všem potenciálním studentům splňujícím vstupní kritéria:

 • BA titul v jakékoliv disciplíně nebo BHMS
  PG diplom, nebo RGU absolventský certifikát v International Hospitality Business Management
 • Znalosti anglického jazyka na úrovni odpovídající úrovni IELTS 6.0

Přehled

M.Sc. v Global Business Management je zaměřen na studenty s bakalářským titulem, s nebo bez odborné praxe. Nabízí pochopení ekonomického a lidského řízení v dnešním globálním a rychle se pohybujícím prostředí. Poskytuje vysoké a inovativní vzdělávání, které umožňuje studentům získat dovednosti a disciplínu pro pozice manažerů v sektoru služeb nebo v širokém spektru dalších průmyslových odvětví.

M.Sc. v Global Business Management se skládá z intenzivní, učil semestr 6 měsíců na kampusu BHMS v Lucern, Švýcarsko, a druhý semestr, během kterého studenti budou provádět svůj výzkumný projekt / disertační práce. Během tohoto druhého semestru se studenti mohou rozhodnout absolvovat stáž ve Švýcarsku nebo v zahraničí a do svého profilu přidat neocenitelné zkušenosti. Ocenění potvrzuje Robert Gordon University, UK. Studenti se tak naučí ve švýcarském prostředí, které si v oboru pohostinství udržuje reputaci světové třídy a získává konečné ocenění od jedné z nejlepších univerzit ve Velké Británii, se kterou má BHMS dlouhodobý vztah.

BHMS je členem skupiny Bénédict Education School, založené v roce 1928, jehož posláním je poskytovat vzdělávání dospělých osobám, které chtějí uspět. Bénédict School je jednou z největších švýcarských soukromých vzdělávacích organizací a každoročně vyučuje více než 15 000 studentů na plný a částečný úvazek. Studenti se učí od specializované fakulty, která kromě svých akademických poznatků přináší know-how a zkušenosti v oblasti pohostinství a obchodu. Tím je zajištěno, že to, co se naučí ve třídě, je současné a může být aplikováno v každodenním podnikovém prostředí v reálných situacích.

Cíl programu

M.Sc. v Global Business Management rozvíjí teoretické a provozní znalosti studentů o aktuálních tématech a vývoji v mezinárodním obchodním světě. To umožní absolventům buď iniciovat, nebo zvýšit kariéru v širokém spektru průmyslových odvětví. Prostřednictvím různých vyučovaných modulů a stáží jsou studenti vzděláváni, aby:

 • využít iniciativu a převzít odpovědnost
 • vyřešit problémy tvůrčími a inovativními způsoby
 • rozhodovat v náročných situacích
 • naučit se nezávisle a profesionálně se rozvíjet
 • efektivně komunikovat s kolegy a širším publikem v různých médiích.

Program nabízí studentům robustní akademické vzdělání a pokud se rozhodnou přijmout pohostinskou stáž ve Švýcarsku, profesionální jádrovou kompetenci a přenositelné dovednosti, které jsou neocenitelné v jakékoli budoucí kariéře. To má značnou hodnotu a prestiž u zaměstnavatelů po celém světě.

Studenti se seznámí s potravinovými servisními systémy, širokou škálou aplikací pro řízení obchodu, cizími jazyky a vedoucími dovednostmi, aby jmenovali několik akademických oborů. Během programu jsou podporovány švýcarské ctnosti, jako je disciplína, přesnost, etika a hygiena, protože jsou vysoce ceněny.

Placené umístění ve Švýcarsku

V závislosti na předchozích zkušenostech studentů, jazykových dovednostech a profesionalitě může být během 2. etapy programu uskutečněna řada umístění v hlavních funkčních oblastech pohostinského průmyslu. To poskytne studentům neocenitelné zkušenosti z oboru služeb a přenosné dovednosti, které jsou životně důležité pro tolik průmyslových odvětví.

Odměna v odvětví vzdělávání ve Švýcarsku, sjednaná mezi sdružením zaměstnavatelů a svazem zaměstnanců, je v současné době stanovena na minimálně 2 399 CHF měsíčně. Z tohoto platu musí studenti platit za pokoj, stravu a daně. Průměrný čistý příjem za měsíc se pohybuje od 1 200 EUR do 1 400 EUR.

Kurzy časy

Akademické kurzy se konají:

Od pondělí do pátku od 9:00 do 12:00 a od 14:00 do 17:00 mohou být kurzy soboty nabízeny v některých termínech od 11:00 do 17:00.

Odborné kurzy se mohou konat v různých časech v závislosti na tématu:

Od pondělí do pátku od 9:00 do 14:00 nebo od 15:30 do 20:30.

Studenti by měli plánovat až 20 hodin domácí práce a přípravné čtení za týden.

Obsah kurzu

Odborné semináře

Jako součást svého programu, M.Sc. studenti mají možnost zúčastnit se vyhrazeného tematického semináře, který bude nabízen během 2 - 3 dnů během přestávkového týdne. Program semináře se skládá z řečníků z oblasti průmyslu a exkurze. Studenti obdrží certifikát po dokončení.

 • Lázeňský a wellness areál
 • Vedení luxusních značek a služeb
 • Sportovní a marketingové akce

Každý odborný seminář zahrnuje 15 až 20 hodin hostujících mluvčích, odborné exkurze a praktické aplikace. Doklady o absolvování se vydávají na konci akademického semestru.

Výzkumný projekt / dizertační práce

Od studentů se vyžaduje, aby ve svém druhém semestru absolvovali základní výzkumný projekt nebo disertační práci. To umožňuje studentům rozvíjet a prezentovat důkladný a kritický výzkum na téma pohostinství podle svého výběru.

Umístění

Lucerne, Švýcarsko

Příjmy

Únor, květen, srpen a listopad. Prosím, kontaktujte BHMS přijímací kancelář pro příští příjmu.

Dovolená

Jsou plánovány podle plánu dovolené BHMS a mohou být staženy z webových stránek BHMS v části "Školní kalendáře".

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland.

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland. Méně