Loughborough mba

Všeobecné informace

Popis programu

Jako jeden z Top 10 obchodních škol ve Velké Británii a jeden z vrcholu 1% obchodních škol na světě, uspořádat AACSB, EQUIS a AMBA akreditace, máme 40 roků traťový rekord o rozvoji inovativních manažery a úspěšné obchodní vedoucí hledal Po předními zaměstnavateli.

Inspirující vítězové: inspirující vůdci

Pokud chcete být elitní umělec v oblasti obchodu, urychlit svou kariéru, a naučit se, jak maximalizovat výkonnost podniku, Loughborough MBA je mezinárodně uznávaným a pomůže vám dosáhnout vašich profesních cílů.

Učení vedle mezinárodní kohorty zkušených manažerů, budete sdílet čerstvé pohledy na podobné problémy a vytvořit trvalé obchodní sítě.

Být vítězem je mysl-set. Je to asi vidět příležitosti výzvy a pak musel dovednosti jejich využití - od vývozu na nové trhy k získání co nejvíce z vašeho týmu, my zařídíme řešit složité problémy a vést rozhodující, inovativní změny, využít příležitostí prostřednictvím chytřejší způsoby práce.

Fast Track

S přívody každý října, nabízíme tři způsoby, jak studovat:

  • Full-time od 1 roku, pro maximální kariéry zrychlení
  • Na plný úvazek více než 2 roky s 45-52 týdenní praxe, pokud jde o šance, aby maximalizoval svůj praktický expozici se zaměstnavateli a budovat své vyhlídky na práci ve Velké Británii
  • Nebo můžete studovat na částečný úvazek v průběhu 2-3 let, navržený pro profesionály, typicky sídlem ve Velké Británii

Možnosti studia

Nabízíme tři způsoby studia: prezenční dobu delší než 1 rok; Na plný úvazek více než 2 roky s stáže; nebo částečný úvazek v průběhu 2-3 let. Všechny MBA studenti studovat stejné učil moduly.

Vstupní kritéria

Loughborough MBA je zaměřen na zkušené odborníky, kteří chtějí buď rozvíjet svou kariéru a dělat skutečný rozdíl organizací, které pracují nebo vést své vlastní úspěšné podnikání.

Úspěšní žadatelé musí mít buď bakalářský titul z Velké Británie nebo uznaného v zámoří University, členství, který je schváleným autorizovaným institutem nebo diplom v oblasti řízení studia.

Podívejte se na náš Úplný přehled mezinárodních kvalifikačních ekvivalence pro všechny země. Tituly musí být získány z vysoké školy nebo instituce uznané Loughborough University. Obraťte se na nás, aby objasnila v případě potřeby.

Věříme, že Vaše zkušenosti přidává hodnotu třídě. To je důvod, proč hledáme výhradně pro uchazeče s:

  • Minimálně 3 roky odborné praxe
  • Značné úspěchy a vedení potenciál
  • Akademický schopnost
  • GMAT není nutné

Požadavek na získání titulu nebo podobné kvalifikace je občas upouští pro ty, kteří mají podstatně vyšší úroveň zkušeností a úspěchů - v takovém případě se bude běžně požadované rozhovor a test.

Požadavky anglického jazyka na MBA

  • Požadavek Univerzitní minimální IELTS výsledek 6,5 celkový průměr se alespoň 6,0 v každé složky (poslech, čtení, psaní, mluvení).
  • Žadatelé bez požadované IELTS výsledek může být podmíněnou nabídku tak, že poskytují standardní požadavek University je IELTS jak je uvedeno výše.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Supercharge your career at an internationally accredited Top-10 UK business school just 90 mins from London and surrounded by beautiful English countryside. Loughborough is a fantastic place to study. ... Čtěte více

Supercharge your career at an internationally accredited Top-10 UK business school just 90 mins from London and surrounded by beautiful English countryside. Loughborough is a fantastic place to study. Our attractive single-site campus provides an environment that is stimulating and supportive, offering first-rate facilities for both students and staff. There is a real pride in the University that touches everyone associated with it. Méně