MBASTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

MBA je zkratka pro Master of Business Administration a je postgraduální titul, který se obvykle zaměřuje na řízení podniku. Získání tohoto podílu na částečný úvazek může trvat déle, ale pro ně je často snadnější.

Co je částečně MBA v technologických studiích? Tento stupeň může pomoci studentům pokročit v jejich současné nebo požadované dráze kariéry na úrovni střední nebo vyšší management. Studovaná technologie je často směsí zavedených postupů a nových počítačových programů. Správa softwaru, design a architektura jsou v tomto oboru běžnými kurzy, proto je často preferováno pevné zázemí v oblasti výpočetní techniky.

Některé dovednosti, které se můžete naučit během tohoto programu, zahrnují základní řešení problémů, jak používat finanční software a organizaci. Odstraňování problémů a znalost různých softwarových balíčků vám pomohou s každodenní technologickou činností. Organizace vám pomůže efektivněji s vaším časem a zdroji.

Chcete-li zjistit svůj rozpočet, zjistěte, jaké knihy a nástroje budete potřebovat k nákupu spolu s náklady na výuku. To se může lišit mezi školami, takže se pokuste zjistit co nejvíce, než budete moci dokončit zápis.

Jednoduše studovat technologii vám může získat vstupní úroveň pozice pracovat s počítačem hardware nebo software, ale MBA znamená, můžete postoupit do manažerské role. Manipulační technologie je důležitá pro každou firmu, která chce růst na digitálním trhu. Některé názvy pracovních pozic, které je třeba vyhledat, zahrnují ředitele informačních systémů, projektového manažera a vedoucího technologického pracovníka. S MBA je také možné pokračovat ve vašem současném zaměstnání.

Školy po celém světě většinou nabízejí studium technologií. Chcete-li najít ten, který je pro vás to pravé, zvažte, zda se chcete přestěhovat do jiné země nebo studovat doma. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

4 Výsledky v Technologie Filter

Inovace, digitalizace a podnikání MBA

TU Wien - Continuing Education Center
Kombinované MBA
May 2021
<
Kombinované studium
<
4 semestry
14 Úno 2021
Kampus

V tomto programu MBA získáte všechny nástroje pro zahájení a implementaci dynamických inovací i pro začínající projekty podnikatelským a kooperativním způsobem. Můžete analyzo ...

Čtěte více

Management technologie MBA

Simon Fraser University - Beedie School of Business
Kombinované MBA
<
Kombinované studium
<
24 měsíce
Angličtina
Kampus

Prvním svého druhu v Kanadě, SFU Beedie na částečný úvazek, 24měsíční Management of Technology (MOT) MBA, je přísné obchodní školení určené speciálně pro tech. Osnovy jsou for ...

Čtěte více

MBA - Podnikatelská informatika (BI)

Dhurakij Pundit University's International College
Kombinované MBA
Čvn 2021
<
Kombinované studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus

Program je unikátně navržen pro ty, kteří chtějí získat jak znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru jako střední nebo vyšší úrovni manažer, který se rovněž special ...

Čtěte více

DeSales University
Kombinované MBA
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

MBA s koncentrací počítačových informačních systémů (CIS) Kromě rozvoje pochopení sofistikované povahy a vzájemné vztahy mezi základními funkčními oblastmi podnikání, MBA prog ...

Čtěte více