Filter
Kombinované
Singapur Typ studia: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Singapur.

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách.

Jednotlivci, kteří již získali bakalářský titul a chtějí dále zvyšovat své znalosti a školení mohou vybrat vydělat Master of Business Administration, nebo MBA. MBA je dvouletý program, který může pomoci připravit absolventy pro kariéru v oblasti vedení a řízení v obchodním světě.

Singapur (新加坡) je městský stát v jihovýchodní Asii. Společnost byla založena jako britský obchodní kolonie v roce 1819, od nezávislosti se stala jedním ze světových 's nejvíce prosperujících zemí a může se pochlubit na světě "nejzaměstnanější port. Singapur má šest národních univerzit a jsou obecně dobře-pokládaný a láká zahraniční studenty z celého světa.

Univerzity pro titul bakaláře Singapur. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Singapur zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Nanyang Business School, NTU Singapore

Nanyang Professional MBA (PMBA) je první ze svého druhu program, v Asii vytvořena speciálně řešit náročný plán na plný úvazek profesionály. ... [+]

O Nanyang Professional MBA

Okamžité výsledky. Trvalý dopad. Žádné prostoje.

Nanyang Professional MBA (PMBA) je první ze svého druhu program, v Asii vytvořena speciálně řešit náročný plán na plný úvazek profesionály. Jeho jedinečná částečný úvazek formát umožňuje získat world-class MBA z Nanyang Technological University, aniž by museli dělat kompromisy své pracovní a rodinné závazky.

Nanyang PMBA obsahuje 18-měsíční plán kariéry příjemný vhodně dodávány na přístupném místě v Singapuru. Co-usnadněno manažery C-úrovni, program nebude jen postoupit své obchodní a knowledge management - poskytuje obohacující zážitek, který změní váš osobní i profesní život.... [-]

Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Korea University Business School

... [+]

Maximálně 9 kreditů může být upuštěno, když byly učiněny rovnocenné kurzy během vysokoškolského studia a schváleny přidruženým děkanem.

[-]
Singapur
Březen 2020
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Kelley-Manchester Global MBA nabízí dvojí odborné znalosti britských i amerických obchodních škol a kombinuje nejlepší online výuku MBA na světě s ponořujícím učením se t ... [+]

Kelley-Manchester Global MBA nabízí dvojí odborné znalosti britských i amerických obchodních škol a kombinuje nejlepší online výuku MBA na světě s ponořujícím učením se tváří v tvář s výběrem 8 globálních pracovišť.

Kromě online vzdělávání zahrnuje tato flexibilní MBA celkem 18 dní výuky rozložené ve třech rezidenčních dílnách (plus volitelný pětidenní workshop ve Washingtonu DC).

Blended delivery

Kelley-Manchester Global MBA kombinuje nejlepší online výuku MBA na světě s dokonalou výukou tváří v tvář s výběrem 8 globálních pracovišť. Výsledkem je flexibilní MBA, která je skutečně mezinárodní zkušeností.

Plán workshopuSemestr 1: 6 dní na Kelley School of Business v Bloomingtonu, IndianaSemestr 2: 6 dnů v každém globálním centru MBS Aliance *Semestr 3: Všichni on-line nebo on-line 5-dny veřejné politiky seminář obytný ve Washingtonu DCSemestr 4: 6 dnů v každém Globálním centru MBS Alliance ** AMBS nabízí také volitelné předměty, které zahrnují třídenní workshop ve Washingtonu DC.Online učení... [-]
Singapur
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
24 - 60 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině