close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Bukurešť

MBA programy na částečný úvazek jsou určeny pro studenty, kteří nejsou schopni navštěvovat univerzitní plný úvazek. Tento typ míry může pomoci studentům učit se hodně o obchodní administrativa, teorie a řízení, takže je perfektním doplňkem k bakalářským titulem.Rumunsko je země nacházející se na křižovatce střední a jihovýchodní Evropy, hraničí na pobřež… Čtěte více

MBA programy na částečný úvazek jsou určeny pro studenty, kteří nejsou schopni navštěvovat univerzitní plný úvazek. Tento typ míry může pomoci studentům učit se hodně o obchodní administrativa, teorie a řízení, takže je perfektním doplňkem k bakalářským titulem.

Rumunsko je země nacházející se na křižovatce střední a jihovýchodní Evropy, hraničí na pobřeží Černého moře. Jak se dostat do Rumunska je snadné z téměř všech koutů světa, díky své poloze, stejně jako skutečnost, že se podává prostřednictvím škálou typů dopravy a společnosti. Rumunské univerzity nabízejí velký výběr vysokoškoláka a postgraduální programy v rumunštině, angličtině, francouzštině a němčině.

Bukurešť je hlavní město Rumunska a je kulturní, finanční a průmyslové centrum země. Bukurešť je také největší město v Rumunsku, které mají více než 3 miliony obyvatel. Má 34 kampusech 16 z nich je veřejných vysokých škol.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Bukurešť. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Bukurešť. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Bukurešť a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Bukurešť a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Bukurešť přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
Další informace o studiu v Rumunsku
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Bucharest Business School
Bukurešť, Rumunsko

Rumunský - kanadský MBA program je jedním z nejvýznamnějších programů dostupných v Rumunsku a skutečně mezinárodní MBA. Pedagogičtí pracovníci se skládá z kanadských a rumunsk ... +

Rumunský - kanadský MBA program je jedním z nejvýznamnějších programů dostupných v Rumunsku a skutečně mezinárodní MBA. Pedagogičtí pracovníci se skládá z kanadských a rumunských učitelů zdvojnásoben úspěšných podnikatelů a obchodních specialistů jako řečníků. -
Kombinované MBA
Kombinované studium
24 měsíce
Angličtina
Kampus