$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

MBA je obvykle mezinárodně uznávaným studijním oborem, který se zaměřuje na jednu nebo více oblastí podnikového managementu. Většina škol požaduje, abyste měli zkušenosti s podnikáním před tím, než požádáte o tento program. Možná se stále divíte, co je MBA na částečný úvazek v projektovém řízení? V rámci každé obchodní struktury existují projekty, kter… Čtěte více

MBA je obvykle mezinárodně uznávaným studijním oborem, který se zaměřuje na jednu nebo více oblastí podnikového managementu. Většina škol požaduje, abyste měli zkušenosti s podnikáním před tím, než požádáte o tento program.

Možná se stále divíte, co je MBA na částečný úvazek v projektovém řízení? V rámci každé obchodní struktury existují projekty, které musí být dokončeny včas a v rámci daného rozpočtu. Aby bylo možné tyto potřeby uspokojit, vyžaduje většina programů základní výběr kurzů, včetně strategií řízení a financí. V rámci konkrétních školních programů se můžete zaměřit na finanční výkaznictví a nástroje spojené s tímto úkolem nebo na význam etiky a sociální odpovědnosti.

Dokončení vyššího stupně často vyžaduje organizaci a řízení času, dvě dovednosti, které můžete očekávat při studiu MBA. Tyto dovednosti se vztahují také na váš každodenní život a mohou být efektivnější. Další dovednost, kterou získáte, je znalost pokročilých počítačových programů, které vám mohou pomoci využít jiné nekomerční programy pro soukromé účely.

Náklady na MBA na částečný úvazek do značné míry závisí na tom, kde budete studovat. Některé položky, které je třeba vzít v úvahu při tvorbě rozpočtu, zahrnují registrační poplatky, náklady na knihy, ubytování a stravu. Práce na tomto stupni částečného pracovního úvazku často znamená, že tyto náklady můžete prodloužit po delší časové období, což může usnadnit vaše rozpočtování.

S MBA v řízení projektů můžete hledat řadu pozic v rámci standardní obchodní struktury. Projektový manažer, projektový analytik a provozní ředitel jsou jen některé z titulů, o které můžete požádat. Zásady v tomto studijním programu lze také aplikovat na řízení projektů v rámci neziskových organizací, škol a lékařských ústavů. Pokud jste se zaměřili na etiku řízení podniku, pak můžete hledat práci v právním světě jako manažer smlouvy a jednání, správce portfolia a další.

MBA programy v řízení projektů lze nalézt po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
WU Executive Academy
Vídeň, Rakousko

Profesionální řízení projektů MBA poskytuje vedoucím pracovníkům nejnovější nástroje a klíčové znalosti pro optimalizaci jejich projektového řízení - od zahájení až po úspěšné ... +

Profesionální řízení projektů MBA poskytuje vedoucím pracovníkům nejnovější nástroje a klíčové znalosti pro optimalizaci jejich projektového řízení - od zahájení až po úspěšné ukončení. Od projektové kalkulace a organizačního návrhu až po řízení rizik a diskontinuity projektů odborná fakulta sdílí hluboké poznatky, testuje metodiky a pomáhá rozvíjet vyleštěné sociální dovednosti, které projektoví a procesní manažeři potřebují k dosažení kvalitních a udržitelných výsledků a vedou týmy k úspěchu. -
Kombinované MBA
Kombinované studium
18 měsíce
Angličtina
Kampus