close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Buren

Součástí time MBA nebo Master of Business Administration, je výborný způsob, jak využít příležitosti postgraduální vzdělávání. Určen pro profesionály, tento typ programu obvykle nabízí více flexibilní plány třídy, než typické stupně.Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy… Čtěte více

Součástí time MBA nebo Master of Business Administration, je výborný způsob, jak využít příležitosti postgraduální vzdělávání. Určen pro profesionály, tento typ programu obvykle nabízí více flexibilní plány třídy, než typické stupně.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Toto turistické město je dobře známý pro přítomnost bohatou kulturou a tradicemi převládajících Nizozemska. Všichni ti, kteří mají zájem o studium v ​​podnikání a řízení vědy Buren měli navštívit Buren. Instituce jako Business School Nederland jsou dobře známé pro kvalitu vzdělávání.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Buren. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Buren. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Buren a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Buren a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Buren přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Business School Netherlands
Buren, Nizozemsko

Vystudujte třínásobně akreditovanou mezinárodní MBA. Smíšené učení (online) s 2 x 9denními konferencemi v Nizozemsku. Program BSN International Action Learning MBA se zaměřuje ... +

Vystudujte třínásobně akreditovanou mezinárodní MBA. Smíšené učení (online) s 2 x 9denními konferencemi v Nizozemsku. Program BSN International Action Learning MBA se zaměřuje na aplikované učení řešením problémů souvisejících s prací v reálném čase ve vaší vlastní organizaci. Toto kombinované studium MBA na částečný úvazek umožňuje velmi praktický přístup ke vzdělávání vedoucích pracovníků a profesionálů. Mezinárodní akční učení MBA je nabízeno v angličtině odborníkům na celém světě, kteří mají zájem najít řešení aktuálních otázek řízení, dosáhnout osobního obohacení a poskytnout vysokou návratnost investic. -
Kombinované MBA
Kombinované studium
24 měsíce
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory