close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Zittau

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách.Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Ev… Čtěte více

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Město Zittau se nachází ve státě Sasko hraničící Polska a České republiky. Domov pro 27.500 obyvatel, město je definován vynikající německou architekturu, která je památkou nést. Má dvě instituce, známé pro své programy věd.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Zittau. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Zittau. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Zittau a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Zittau a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Zittau přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz
Zittau, Německo

„Integrovaná správa Sustainability - Quar“ je výrazem politiky Zittau / Görlitz, nové tržní a aplikační programy zaměřené na

„Integrovaná správa Sustainability - Quar“ je výrazem politiky Zittau / Görlitz, nové tržní a aplikační programy zaměřené na -
Kombinované MBA
Kombinované studium
5 semestry
Němec
Říj 2021
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory