close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Wildau

MBA programy na částečný úvazek jsou určeny pro studenty, kteří nejsou schopni navštěvovat univerzitní plný úvazek. Tento typ míry může pomoci studentům učit se hodně o obchodní administrativa, teorie a řízení, takže je perfektním doplňkem k bakalářským titulem.Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školstv… Čtěte více

MBA programy na částečný úvazek jsou určeny pro studenty, kteří nejsou schopni navštěvovat univerzitní plný úvazek. Tento typ míry může pomoci studentům učit se hodně o obchodní administrativa, teorie a řízení, takže je perfektním doplňkem k bakalářským titulem.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Wildau Blízkost Berlína umístí jej strategicky v okrese Dahme-Spreewald. Obec pořádá 9.600 obyvatel a je známá pro svou bohatou historii strojírenství v současné době projevuje prostřednictvím různých orgánů technologií a podnikání, které lze nalézt zde.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Wildau. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Wildau. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Wildau a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Wildau a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Wildau přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Wildau Institute of Technology
Wildau, Německo

Máte po vaší úspěšné vysokoškolské vzdělání nejméně dva roky praxe v obchodní společnosti nebo akademické instituce? Nyní máte v plánu vaše další

Máte po vaší úspěšné vysokoškolské vzdělání nejméně dva roky praxe v obchodní společnosti nebo akademické instituce? Nyní máte v plánu vaše další -
Kombinované MBA
Kombinované studium
Angličtina
Říj 2021
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory