$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

MBA na částečný úvazek je způsob, jak získat pokročilé vzdělání bez toho, abyste obětovali tolik času z vašeho současného zaměstnání. Pokud vám nevadí trvat déle k dokončení programu, může to být dobrá volba pro rozložení času a peněz. Co je part time MBA v mezinárodním managementu? Tento program se obvykle zaměřuje na to, jak se podniky mohou vypořádat s g… Čtěte více

MBA na částečný úvazek je způsob, jak získat pokročilé vzdělání bez toho, abyste obětovali tolik času z vašeho současného zaměstnání. Pokud vám nevadí trvat déle k dokončení programu, může to být dobrá volba pro rozložení času a peněz.

Co je part time MBA v mezinárodním managementu? Tento program se obvykle zaměřuje na to, jak se podniky mohou vypořádat s globálním trhem a současně udržovat místní relevanci. Některé programy vyžadují bakalářský titul, ale jiné vyžadují několik let praxe. Kurzy, které můžete přijmout, zahrnují interkulturní komunikaci, řízení finančních zdrojů, firemní finance, kvantitativní metody a řízení inovací. Můžete se také rozhodnout soustředit na konkrétní mezinárodní oblast, jako je Evropa nebo Asie.

Existuje mnoho dovedností, které můžete získat během tohoto studijního programu, včetně řízení času, vedení a komunikace. Správa času vám umožní zefektivnit každodenní činnosti, zatímco komunikace a vedení vám mohou poskytnout důvěru v sociální nastavení.

Práce na částečný úvazek mohou stát méně za každý semestr kvůli nákupu méně knih a registraci na méně tříd, ale každá škola vyžaduje různé náklady. Chcete-li zjistit, kolik peněz budete potřebovat, měli byste také zvážit náklady na cestu pro všechny třídy, které nemůžete přijmout online.

Mezinárodní manažerský program vás může připravit na různé kariéry. Některé tituly práce, které hledáte, zahrnují finanční analytika, obchodního specialistu a zahraničního servisního pracovníka. Firmy, které najímá absolventi MBA, jsou akciové společnosti, banky a další finanční instituty. Díky mezinárodnímu zaměření je možné najít práci téměř v jakékoli zemi.

Jako mezinárodní předmět lze programy MBA v mezinárodním managementu nalézt po celém světě. S mnoha školami, které nabízejí online možnosti, potřebujete určit čas, který nejlépe vyhovuje vašemu životnímu stylu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
Horizons University
Paříž, Francie

MBA in International Management se zaměřuje na vnější i vnitřní vedení funkce typické pro nadnárodní korporace (nadnárodní společnosti).

MBA in International Management se zaměřuje na vnější i vnitřní vedení funkce typické pro nadnárodní korporace (nadnárodní společnosti). -
Kombinované MBA
Kombinované studium
2 - 3 roky
Angličtina
Zář 2022
Kampus
Online forma
 
El Centro de Estudios Económicos y Comerciales
Madrid, Španělsko

Aby bylo možné obsadit nový rozměr v nabídce školení postgraduální International University Menéndez Pelayo (Uimp) a ICEX Španělsko vývozu a investic (přes Business School ICE ... +

Aby bylo možné obsadit nový rozměr v nabídce školení postgraduální International University Menéndez Pelayo (Uimp) a ICEX Španělsko vývozu a investic (přes Business School ICEX-CECO) naplánované nové vydání oficiálního programu MBA in International management (dříve master in International Business management) v rámci stipendijního programu ICEX. -
Kombinované MBA
Kombinované studium
12 měsíce
španělština
Kampus