close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Shah Alam

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách.Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří f… Čtěte více

Součástí time MBA je vynikající způsob, jak zvýšit pověření a získat obchodní znalosti, které jsou zásadní pro rychlou pohybující kariéry. Tento program je ideální pro profesionály, kteří preferují, aby se kurzy o víkendech nebo během večerních hodinách.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Selangor město je známé pro dobrou populaci studenty, kteří hledají postgraduální a doktorské tituly v Humanitní vědy a umění. UNISEL Universiti Selangor je jedním z nejlepších univerzit v Malajsii.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Shah Alam. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Shah Alam. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Shah Alam a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Shah Alam a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Shah Alam přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
CDC Management Institute
Shah Alam, Malajsie

Strathclyde MBA v Malajsii, kterou spravuje CDC rozvoj managementu (M) Sdn Bhd má flexibilní styl dodávky zahrnující částečný úvazek a otevřené výukové prvky 180 úvěru ... +

Strathclyde MBA v Malajsii, kterou spravuje CDC rozvoj managementu (M) Sdn Bhd má flexibilní styl dodávky zahrnující částečný úvazek a otevřené výukové prvky 180 úvěru -
Kombinované MBA
Kombinované studium
2 - 6 roky
Angličtina
Led 2022
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory