MBASTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

MBA programy na částečný úvazek jsou určeny pro studenty, kteří nejsou schopni navštěvovat univerzitní plný úvazek. Tento typ míry může pomoci studentům učit se hodně o obchodní administrativa, teorie a řízení, takže je perfektním doplňkem k bakalářským titulem.

MBA řízení zdravotnictví je organizována tak, aby vedl studenty o plánování, synchronizace, vedení a dohled poskytování zdravotnických služeb. Míra se vztahuje na různá témata, včetně zdravotní péče, profesionální kanceláře, nemocnice a pečovatelské domy.

Rakousko, oficiálně Republika Rakousko je spolková republika a vnitrozemský stát zhruba 8,47 milionu lidí ve střední Evropě.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

2 Výsledky v Zdravotní péče, Rakousko Filter

MBA ve zdravotnictví a management nemocnic

Management Center Innsbruck
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 2 roky Přihlašování započato Rakousko Innsbruck

Myslíte si někdy o tom, že byste pokročila ve své kariéře ve zdravotnictví? Pracujete ve vedení nebo v administraci v nemocnici nebo zdravotnickém zařízení ve východní Evropě? Pokud ano, můžete zvážit novou online MBA pro nemocniční a zdravotní péči, kterou společně nabízejí vysoce kvalifikované Management Center Innsbruck (MCI), prestižní Univerzita Karlova a dynamický Advance Institute v Praze.

Profesionální management zdravotní péče (v německém jazyce)

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Kampus Kombinované 24 měsíce Kontaktuj školu Rakousko Launceston

Toto úspěšné školení vedoucích pracovníků v oblasti zdraví spojí podnikové know-how, sociální dovednosti a právní znalosti